Wieści ze Smallville

1 minuta czytania

Po dłuższej przerwie pojawiły się nowe informacje odnośnie kolejnych odcinków serialu Smallville, u nas znanego jako Tajemnice Smallville.

Pierwszy raz w przypadku tego serialu fani mogą spodziewać się, uwaga, dwugodzinnego odcinka! Zdaniem stacji CW można o nim mówić wręcz jak o filmie, a to wszystko dzięki scenarzyście planowanego odcinka "Society" i zarazem twórcy komiksów o Supermanie (Geoff Johns), który postanowił połączyć fabułę wymienionego z nazwy odcinka z kolejnym, który miał nosić nazwę "Legends".

Wspólna historia dotyczyć będzie członków Justice Society of America. Wydaje się, iż autor odcinka "Legion" wie co robi. Oto skład drużyny bohaterów (w nawiasie odtwórca roli):

  • Stargirl (Britt Irvin),
  • Hawkman (Michael Shanks, znany z serii SG),
  • Dr Fate (Brent Stait)

Geoff Johns na łamach TVGuide Magazine stwierdził iż "The Justice Society powróci, aby sprowadzić do parteru kolegów z nowej generacji". Tutaj kilka słów wyjaśnienia – JS to grupa emerytowanych bohaterów, którzy chcą zobaczyć, jak radzą sobie ich następcy. Ponadto pojawi się także Marsjanin Manhunter.

Głównym bohaterem z wymienionej czwórki będzie jednak Hawkman. Podający się za człowieka imieniem Carter Hall twierdzi, iż jest reinkarnacją księcia żyjącego tysiące lat wcześniej, co jest nawiązaniem do jednej z wersji JSA z lat 70-tych. W pierwszej części scenarzysta skupił się na historii, podczas gdy druga ma zawierać przede wszystkim akcję.

W trailerze do II części sezonu (który znajduje się poniżej) pokazano przeciwnika JSA. Będzie nim Sandman, w którego wcieli Ken Lawson, występujący także w serialu Supernatural. W trailerze pojawia się także zielony przedmiot, który okazał się być pierścieniem Green Lantern (Zielonej Latarni).

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...