Nikt nie chce zostać Darth Vaderem

1 minuta czytania

kostium, darth vader, star wars

Znany londyński dom aukcyjny, Christie's, 25 listopada wystawił na sprzedaż kostium Darth Vadera. Liczono, iż nabywca zapłaci za niego 250 tys.- 365 tys. dolarów. Okazuje się jednak, iż chętnego nie wyłoniono i strój póki co nie znalazł nowego właściciela.

Kostium pochodzi z prywatnych zbiorów kolekcjonera ze Stanów Zjednoczonych. Ma być właśnie tym strojem, którego używano 30 lat temu przy produkcji piątej części sagi – "Imperium Kontratakuje". Licytację przerwano, gdy cena za kostium doszła do 150 tys. funtów. Przedstawiciele domu aukcyjnego twierdzą, iż nikt z licytujących nie zaoferował ceny rezerwowej – znanej tylko sprzedającemu ceny nieco niższej od minimum kwoty, jaką życzy sobie sprzedający.

Na pocieszenie dla Lorda Sithów pozostaje fakt, iż podobny los spotkał majtki noszone przez Chritophera Reeve'a w trzeciej części filmowej serii "Superman". W tym przypadku jakoś nikomu się nie dziwię...

Komentarze

0
·
"wynosiła doszła do 150 tys. funtów" - czy to nie błąd?
0
·
Zdarza się, poprawione - dzięki za cynk
0
·
Nawet w RadiuZET o tym mowili, ciezko mi bylo w pracy powstrzymac sie od smiechu kiedy po paru godzinach od tego ""newsa"o aukcji powiedzieli, ze nikt sie nei znalazl do kupienia tego
0
·
Nie tyle nie było chętnych, co za mało oferowali. Ale aż dziwne, że na taki legendarny kostium nie rzuciło się więcej chętnych.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...