Nikt nie chce zostać Darth Vaderem

kostium, darth vader, star wars

Znany londyński dom aukcyjny, Christie's, 25 listopada wystawił na sprzedaż kostium Darth Vadera. Liczono, iż nabywca zapłaci za niego 250 tys.- 365 tys. dolarów. Okazuje się jednak, iż chętnego nie wyłoniono i strój póki co nie znalazł nowego właściciela.

Kostium pochodzi z prywatnych zbiorów kolekcjonera ze Stanów Zjednoczonych. Ma być właśnie tym strojem, którego używano 30 lat temu przy produkcji piątej części sagi – "Imperium Kontratakuje". Licytację przerwano, gdy cena za kostium doszła do 150 tys. funtów. Przedstawiciele domu aukcyjnego twierdzą, iż nikt z licytujących nie zaoferował ceny rezerwowej – znanej tylko sprzedającemu ceny nieco niższej od minimum kwoty, jaką życzy sobie sprzedający.

Na pocieszenie dla Lorda Sithów pozostaje fakt, iż podobny los spotkał majtki noszone przez Chritophera Reeve'a w trzeciej części filmowej serii "Superman". W tym przypadku jakoś nikomu się nie dziwię...

Komentarze

0
Gość_Lolka* ·
"wynosiła doszła do 150 tys. funtów" - czy to nie błąd?
0
·
Zdarza się, poprawione - dzięki za cynk
0
·
Nawet w RadiuZET o tym mowili, ciezko mi bylo w pracy powstrzymac sie od smiechu kiedy po paru godzinach od tego ""newsa"o aukcji powiedzieli, ze nikt sie nei znalazl do kupienia tego
0
·
Nie tyle nie było chętnych, co za mało oferowali. Ale aż dziwne, że na taki legendarny kostium nie rzuciło się więcej chętnych.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...