Co czeka w styczniu i lutym Starą Republikę?

1 minuta czytania

Specjalnie przygotowany materiał The Old Republic Insider przedstawia listę nowości, które pojawią się w nadchodzących dwóch miesiącach w grze wraz z odblokowaniem zawartości dodatku Galactic Starfighter.

star wars the old republic, galactic starfighter

Wspomniane rozszerzenie do The Old Republic jest już dostępne w ramach wcześniejszego dostępu od grudnia dla wszystkich, którzy uiszczają abonament, niemniej już 14 stycznia z tego luksusu będą mogli skorzystać także gracze o preferencyjnym statusie konta. Gra korzysta z systemu F2P, a więc zawartość ta zostanie odblokowana dla pozostałych dokładnie 4 lutego.

Zapowiedziano także nowy Flashpoint – "Kuat Drive Yards". Jego fabuła ma dotyczyć bezpośrednio najnowszego rozszerzenia, jednak bawić się w niego będziemy mogli bez względu na poziom postaci czy też wybieraną na początku rozgrywki frakcję. Twórcy zapowiadają zarówno rotację map, jak i celów, które będziemy musieli zrealizować. Być może będzie się on rozpoczynał w nowej lokacji, która zostanie dodana do Floty.

Wśród nowości także nowy typ rozgrywki, Team Deathmatch, który zostanie oddany w ręce graczy 4 lutego. W styczniu zaś możemy spodziewać się specjalnego eventu, który ma zawierać sporo "ikonicznej zawartości". Macie pomysły na to, kto mógłby się pojawić w grze?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...