"Spiritfarer" otrzyma w tym roku trzy darmowe dodatki

1 minuta czytania

Spiritfarer

Gra "Spiritfarer" była bardzo pozytywną, słodko-gorzką niespodzianką 2020 roku. Piękna oprawa audiowizualna połączona z mocną, chwytającą za serce historią i platformową rozgrywką – Kanadyjczycy ze studia Thunder Lotus Games dali w nasze ręce bardzo niezwykłe doświadczenie. Dlatego bardzo się ucieszyłem, gdy ujawnili wczoraj informacje o dodatkowej zawartości, która zostanie dodana do gry w tym roku. Kompletnie za darmo.

spiritfarer

Twórcy zapowiedzieli trzy aktualizacje – wiosenną, letnią i jesienną. Każda doda nowego ducha (jesienna doda nawet dwa!), którym będziemy musieli się zaopiekować i przeprowadzić go w zaświaty. Pierwszy dodatek skupi się na Stelli i jej siostrze Lily oraz poprawi tryb gry dla dwóch osób, interfejs i wiele innych mniejszych lub większych upierdliwości. W drugim dodatku dostaniemy ducha o imieniu Beverly, a także nowe budynki, przepisy kucharskie i znajdźki. Ostatnia, jesienna aktualizacja doda nową wyspę wraz z zamieszkującymi ją duchami Jackie i Darii, nowe zasoby oraz kolejne budynki. Brzmi to naprawdę przyzwoicie, chętnie wrócę do gry.

Jeśli jeszcze nie zagraliście, to naprawdę zachęcam! Gra jest obecnie przeceniona o 25% na Steamie z okazji Chińskiego Nowego Roku. Załączam zwiastun premierowy, który doskonale pokazuje "Spiritfarer" w akcji:

Źródło: thunderlotusgames.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...