SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

SpellForce 2 do nabycia w CD-Action

Dodał: , · Komentarzy: 3

Już drugiego grudnia do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, grudniowy numer CD-Action. W tym miesiącu znajdziemy w nim niezwykle interesujący i innowacyjny tytuł. Zdecydowanie najbardziej udaną hybrydę cRPG ze strategią czasu rzeczywistego – grę SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen. Oczywiście w całości po polsku, niestety bez dodatku. Tym niemniej warto sprawdzić i zakupić, gdyż jest to kolejna unikalna okazja, aby nabyć taką produkcje za przysłowiowe grosze.

Na DVD pełne wersje:
  • SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen PL.
  • XIII PL.
  • Mafia Tycoon.
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: King’s Bounty: Armored Princess, Star Wars: The Old Republic, Dragon Age: Origins.
  • Tematy numeru: Deus Ex 3, Igromir 2008.
  • Recenzje: Drakensang: The Dark Eye, World of Warcraft: Wrath of the Lich King, Mount & Blade.
  • Testy sprzętu, nie tylko gramy, o grach inaczej.

172 strony, DVD 9 GB, książeczka Tipsomaniak (196 stron), dwustronny plakat-kalendarz na rok 2009, cena 15,99 zł.

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Tydzień ze SpellForce 2 – dzień 1

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis gram.pl zachęcony ciepłym przyjęciem akcji Tygodnia z Titan Quest, postanowił iść za ciosem i rozpoczął kolejną serię artykułów, tym razem traktujących o Spellforce 2. Materiał otwierający "Tydzień ze SpellForce 2", poświęcony jest bohaterowi, poczynając od jego tworzenia, a kończąc na rozwoju.

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Niestety, premiera została przesunięta. Gra wydana będzie 17 sierpnia 2006. Powodem jest przedłużenie testów gry, gdyż produkt ma być dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Gra będzie wydana na płycie DVD wraz z 200-stronicowym poradnikiem i instrukcją. Cóż, niestety musimy jeszcze trochę poczekać. Ale skoro gra ma być naprawdę super, to warto!

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Demo SpellForce 2!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie w sieci ukazało się demo do drugiej części SpellForce'a! Demo zajmuje 526 MB i można je pobrać stąd. W demie możemy zapoznać się z samouczkiem oraz przebrnąć przez dwie misje kampanii Single Player.

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Spellforce 2 – tapety

Dodał: , · Komentarzy: 1

W nowym roku twórcy Spellforce 2 – Shadow Wars przygotowali nam garść pięknych tapet właśnie z tej gry. Są one dostępne w rozdzielczościach 1024x768, 1280x1024 i 1600x1200. Możecie je oglądnąć i pobrać tutaj.

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Trailer gry SpellForce 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

W sieci pojawiły się dwa nowe filmiki prezentujące dwa oblicza rozgrywki jakie będzie miał ten tytuł (strategiczny i RPG-owy). Szczególną uwagę zwraca grafika, która pod tym względem jest o wiele lepsza od poprzedniczki. Odnośniki znajdziecie na dole newsa (lojalnie uprzedzam, że są dość sporej wielkości).

Wczytywanie...