SpellForce 2: Władca Smoków

Firma CD-Projekt z radością oświadczyła, że pierwszy oficjalny dodatek do SpellForce 2 zatytułowany "Władca Smoków", trafił w dniu dzisiejszym na półki sklepowe!

Od dodatku możemy się spodziewać między innymi 30 godzin świetnej zabawy, możliwości objęcia dowództwa nad frakcją Shaikan i ich potężnymi Smoczymi tytanami, szansy stworzenie niepowtarzalnych artefaktów oraz okazji zmierzenia się z potężnymi przeciwnikami zarówno w trybie single jak i multiplayer. Standardowo zostaną nam udostępnione nowe zaklęcia i przedmioty, które pomogą nam w ukończeniu upragnionego celu.

Gra została wydana w profesjonalnej polskiej, kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 59,90 zł. Gra objęta jest dożywotnią gwarancją CD Projekt.

SpellForce 2: Władca Smoków

SpellForce 2: Władca Smoków w sklepach

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma CD projekt podała datę polskiej premiery dodatku do gry SpellForce 2. Gra pojawi się na półkach sklepowych 17 maja.

Gra SpellForce 2, jest połączeniem RTS'a z RPG.

Gracze będą mogli cieszyć się grą przez następne 30 godzin. Wprowadzona zostanie nowa frakcja, oraz inne bardzo interesujące rzeczy. Kosz tej gry wynosi 59,90 zł.

Myślę że warto się w tę grę zaopatrzyć :)

SpellForce 2: Władca Smoków

Władcą Smoków być...

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dobre informacje od CDProjekt-u! Firma dodała do swojego planu wydawniczego dodatek do gry SpellForce II. Nosi on nazwę nazwę Władca Smoków. Wprowadza do gry nową frakcję (Szaikan) oraz oferuje ponad 30 godzin rozrywki. Do sklepów trafi w maju, w cenie 59,90 zł w polskiej, kinowej wersji językowej.

SpellForce 2: Władca Smoków

W oficjalnym oświadczeniu prasowym firma JooWood poinformowała iż gra SpellForce 2: Dragon Storm trafi do sklepów 23 marca. Nie jest jeszcze wiadome czy polscy gracze będą mogli cieszyć się tą grą. Polski wydawca gry, CD Project nie umieściło jej w swoich planach wydawniczych.

Pierwsze kraje, do których trafi SpellForce 2: Dragon Strom, to: Wielka Brytania, Włochy, Szwajcaria, Austria i Niemcy.

SpellForce 2: Władca Smoków

Firma JoWooD Productions oficjalnie zapowiedziała pierwsze rozszerzenie, do swej ambitnej hybrydy RTS oraz RPG – SpellForce 2. Dragon Storm, bo taką właśnie nazwę będzie nosić rozszerzenie, ma zapewnić graczom kilkanaście godzin dobrej zabawy, wprowadzając też nowe, jeszcze bardziej przerażające monstra do świata gry.

Dodatek da nam okazję wcielenia się w bohaterów walczących o magiczne portale, które są jedynym znanym połączeniem między rozdzielonymi wyspami Eo. Naszym zadaniem będzie znalezienie nowego źródła energii, które potrzebne jest to działania teleportów. Podczas gry odkryjemy starożytne runy, za pomocą których przejmiemy kontrolę nad dumną rasom smoków.

Powodem stworzenia dodatku jest wiele pozytywnych recenzji, które zyskała podstawowa wersja gry i ich średnia utrzymująca się w granicach 80% – 90%. Na SpellForce 2: Dragon Storm przyjdzie nam poczekać do zimy 2006r.

  • 1 strona
Wczytywanie...