outpost2

Shadwen gotowa do testowania

1 minuta czytania

Na platformach Steam i GOG.com oraz w serwisie Humble Store pojawiła się wersja demonstracyjna gry "Shadwen", będącej skradanką produkcji studia Frozenbyte. W dzisiejszych czasach już samo udostępnienie dema gry jest dużym ukłonem w stronę graczy, ale w tym przypadku deweloperzy zdecydowali się na jeszcze jeden krok.

shadwen

Okazuje się, że autorzy produkcji przez najbliższe kilka dni będą bacznie obserwować poczynania i osiągnięcia graczy, które będą wliczane do ogólnego wyniku całej społeczności. W zależności od ostatecznego rezultatu, w dniu premiery cena "Shadwen" zostanie obniżona o odpowiednią kwotę. Brzmi jak prezent pod choinkę!

W samej grze przeniesiemy się do wykreowanej przez autorów krainy fantasy i wcielimy się w tytułową zabójczynię. Naszym głównym celem będzie unicestwienie króla oraz uratowanie siostry głównej bohaterki – Lily. Pytanie, czy podczas dalszej zabawy zdecydujemy się (w towarzystwie siostrzyczki) mordować naszych przeciwników, czy może jednak kolejne etapy pokonywać będziemy wyłącznie po cichu.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przez autorów jest sposób, w jaki płynie czas w grze. Otóż kolejne sekundy przemijają jedynie wówczas, gdy nasza bohaterka wykonuje jakieś akcje. Kiedy stoi bez ruchu – cały świat zastyga i czeka na naszą kolejną decyzję. A skoro już o czasie mowa, niestety data premiery "Shadwen" nie jest jeszcze znana – wiadomo jednak, że nastąpi to jeszcze w roku 2016.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...