Kolejny sukces zbiórki na Shadowrun: Hong Kong

1 minuta czytania

Kolejne dobre wiadomości napływają z wyników zbiórki na serwisie Kickstarter. Za jego pośrednictwem na projekt "Shadowrun: Hong Kong wyłożono już ponad 600 tysięcy dolarów, czyli sześciokrotnie więcej od progu, jaki wyznaczyli sami twórcy.

shadowrun hong kong

Fani cyberpunku nie muszą czekać aż do wciąż nieznanej premiery kolejnej gry od autorów "Wiedźmina", bowiem coraz większy sukces odnosi składka na trzecią odsłonę odświeżonego cyklu Shadowrun. Tym razem akcja przeniesie się do tytułowego Hong Kongu, czyli miasta pełnego sprzeczności – prosperującego centrum biznesu a zarazem gniazda najgorszych przestępców. Grę rozpoczniemy w 2056 roku i naszym celem stanie się pokonanie nadnaturalnej mocy, która potrafi skazić wszystko, co tylko znajdzie się w jej zasięgu.

Harebrained Schemes jako próg realizacji tego projektu wyznaczyło rozsądne 100 tysięcy dolarów, jednak już teraz suma ta jest sześciokrotnie wyższa, przy ponad 20 dniach do końca zbiórki. Wynik ten nie powinien dziwić, bowiem "Shadowrun Returns" zebrało 1,8 miliona dolarów przy wymaganej w 2012 roku kwocie 400 tysięcy. Chociaż tytuł zebrał średnie oceny, to jego kontynuacja, która ostatecznie stała się osobnym tytułem wydanym w wersji reżyserskiej, odzyskała zaufanie fanów.

Nowe miasto przyjdzie nam odwiedzić w sierpniu 2015 roku. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon, tym razem tytuł ten trafi jedynie na ekrany PC-owców.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...