Seriale

"Alicja w krainie czarów" w postaci mrocznego serialu

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: piątek, 13 lipca 2012

Lionsgate TV tworzy nową "Alicję w krainie czarów". Ma to być jej mroczniejsza wersja oparta na komiksach "Return to Wonderland", "Beyond Wonderland" i "Escape from Wonderland", będących uwspółcześnioną wersją powieści Lewisa Carrola.

return to wonderland

Komiks został ukazany z perspektywy córki Alicji, a opowieść jest mroczna, przesiąknięta erotyką i pełna napięcia. Podobieństwo do pierwowzoru pod tym względem jest doprawdy niewielkie. Scenariusz do komiksu stworzyli Raven Gregory, Joe Brusha i Ralph Tedesco.

Producentem ekranizacji ma być Brian Robbins. Nie wiadomo jednak kto się wcieli w Alicję i jej córkę. Do pierwszej postaci poszukiwana jest doświadczona aktorka, do drugiej mało znana. Nie zatrudniony jeszcze został scenarzysta, gdyż nie znaleziono odpowiedniej osoby do tej funkcji.

Serial zapowiada się ciekawie, wręcz intrygująco. Z niecierpliwością będę wyczekiwał polskiej premiery (mam nadzieję, że tytuł trafi na rodzime ekrany) pierwszego odcinka, aby sprawdzić, czy produkcja będzie dobra i warta oglądania kolejnych epizodów. Po cichu liczę na prawdziwie mroczne fantasy.

Komentarze

Wiktul · piątek, 13 lipca 2012, 21:53
0
"American McGee's" i "Madness Returns" w zupełności wystarczą mi za taką trawestację

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...