szczury_wroclawia_szpital

Spin-off Gry o tron opowie o dawnych czasach

W przyszłym roku zadebiutuje już ostatni sezon "Gry o tron", najpopularniejszego serialu telewizyjnego. Nie oznacza to jednak, że żegnamy się ze światem Westeros.

gra o tron

HBO ma w planach spin-offy, w tej chwili mówi się o pięciu, ale nie każdy z nich musi zostać zrealizowany. Dyrektor programowy HBO mówił nawet, że najprawdopodobniej wybiorą tylko jeden. Cóż, jeśli tak, to ten jeden jest już znany.

Oczywiście niewykluczona jest realizacja pozostałych czterech projektów, ale w tej chwili tylko jeden dostał zielone światło na stworzenie pilotowego odcinka.

gra o tron

Będzie to prequel "Gry o tron" rozgrywający się aż 1000 lat przed wydarzeniami ze znanego nam serialu. Ma to być kronika końca złotej ery – kronika upadku bohaterów – przedstawiająca tajemnice Westeros, genezę Białych Wędrowców oraz sekrety Wschodu i legendarnych postaci z rodu Starków. Showrunnerką produkcji jest Jane Goldman (scenarzystka takich filmów jak "Kick-Ass", "Kingsman: Tajne służby", "Gwiezdny pył" czy "Kobieta w czerni"). Wraz z George'em R. R. Martinem przygotowała historię, na podstawie której już sama napisała scenariusz.

Źródło: www.filmweb.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...