Tajemnice Allison Mack. Gwiazda Smallville oskarżona o handel ludźmi

2 minuty czytania

Były takie czasy na Game Exe, gdy dość mocno informowaliśmy o serialu "Tajemnice Smallville". No i nie dziwota, bo wspomniana produkcja była dość popularna na świecie, a i w naszym kraju obrosła niemałym kultem. Warto zaznaczyć, że doczekała się ona dziesięciu sezonów i jako jedna z nielicznych potrafiła udźwignąć ciężar uniwersum DC. Czas płynął, a wielu z nas wciąż potrafiło wracać do produkcji na zasadzie nostalgii. Teraz po latach ponownie musimy sobie o niej przypomnieć, choć niestety w mocno negatywnym kontekście.

allison mack

Jedną z gwiazd tego tytułu była Allison Mack, która wcielała się w rolę najbliższej przyjaciółki Clarka Kenta – Chloe Sullivan. Aktorka została aresztowana w piątek w Nowym Jorku, a lista zarzutów wobec niej jest długa – poczynając od stręczycielstwa, poprzez zmuszanie do niewolniczej pracy, a kończąc na handlu ludźmi. Dodajmy do tego sektę i piramidę finansową w tle, a całość ledwo mieści się w głowie.

Mack była zatrudniona na wysokim stanowisku w firmie motywacyjnej NXIVM. Wedle zeznań świadków dbała o to, aby jej wspólnikowi i szefowi, Keithowi Raniere'owi, nie brakowało żywego towaru. Pod płaszczykiem pomocy w rozwoju osobistym i zwalczaniu własnych słabości, rekrutowała ona początkujące aktorki, które najpierw za pośrednictwem piramidy finansowej były obdzierane ze wszystkich pieniędzy, a następnie sprowadzane do roli niewolnic, także seksualnych. Wspomniane kobiety były oznaczane inicjałami przywódcy sekty w okolicach miednicy podczas szokujących ceremonii, w czasie których ofiara była naga oraz przytrzymywana przez kilka osób.

Ofiarami były tylko i wyłącznie kobiety. Sama Mack miała osobiście zmuszać je do seksu z przywódcą ukrytego kultu. Aktorka czerpała spore korzyści finansowe w zamian za milczenie, a także sprowadzanie kolejnych zagubionych dusz. Teraz grozi jej do 15 lat więzienia. Mack nie przyznaje się do zarzutów, przed sądem stanie w poniedziałek.

Komentarze

0
·
Dysproporcja między tym, co ta aktorka robiła, a tym, jak sympatyczna była jej postać w serialu, wprawia w osłupienie.

I racja - "Tajemnice Smallville" potrafiły udźwignąć świat DC. Dziś żadnego z serialu z DC nie oglądam, choć zarówno "Arrow", jak i "Flash" początki mieli udane, ale im dalej, tym gorzej.
0
·
Nie oglądałem tego serialu 15 lat temu, ale słyszałem o nim wiele dobrego i dopiero teraz niedawno wziąłem się za oglądanie. I w serialu wydaje się być taką miłą osobą....
0
·
Kto by się spodziewał, a taką sympatyczną buźkę miała.
Co do serialu to swego czasu był bardzo dobry.
0
·
Cóż za szokująca wiadomość. Cóż, kolejny przykład na to, że fajna postać w serialu to wcale nie taki fajny człowiek. W sumie wszyscy ludzie są dziwni...
0
·
Obecnie kończę piąty sezon i za każdym razem jak widzę jej postać na ekranie, to jestem w szoku jak bardzo fikcja różniła się od rzeczywistości...
0
·
Tym smutniejsze, że to ja informowałem o tym serialu na łamach GE. Ale te zarzuty powyżej brzmią nieprawdopodobnie.
0
·
Poczekamy, zobaczymy. Na razie proponuję domniemanie niewinności. Ale bez złudzeń, ludzie to ... ludzie.
0
·
Liczyłem, że to jakiś spóźniony żart primaaprilisowy, ale coś im za długo trwa to dementi.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...