Star Trek: Discovery – jest pierwszy zwiastun!

1 minuta czytania

Szczerze pisząc, sam nie wiem, co myśleć o tym nowym "Star Treku". Niby czekałem bardzo długo na kolejny serial osadzony w tym uniwersum, natomiast pierwszy zwiastun zapowiada powrót do szeroko pojętej eksploracji kosmosu, zamiast kontynuacji rozpierduchy znanej z filmowej sagi, co niesamowicie cieszy... Po mojemu jednak, trochę w tym pobrzmiewa zbyt głośna nostalgiczna nuta, jakby twórcy usilnie starali się kopiować koncepcje starych produkcji i bali się iść swoją drogą. Nawet "Enterprise", który fani obdarli z czci i godności (po mojemu, mocno niesłusznie), miał w sobie ten szalony pierwiastek ryzyka.

star trek: discovery

Ergo, w chwili obecnej za mało tutaj "cojones" i faktycznego wytyczania kierunku. Jednak zobaczymy – dla mnie, jako oddanego fana, to nadal pozycja obowiązkowa.

Komentarze

0
·
Jak dla mnie zwiastun obiecujący. Chętnie zobaczę każdy serial SF od Netflixa, a ze świata Star Treka tym chętniej, zwłaszcza jeśli będzie bardziej przygodowy (jak w telewizyjnej wersji emitowanej na Pulsie) niż pełen akcji (jak w ostatnich kinowych odsłonach).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...