[Zwiastun] Legion – X-Meni wracają do telewizji

1 minuta czytania

Mutanci na stale zadomowili się na salach kinowych, teraz przyszedł czas, aby przypomnieć o sobie na szklanych ekranach w czasach trwającej obecnie złotej erze telewizji. Nie, to nie zapowiedź kolejnego serialu animowanego, lecz najprawdziwsza produkcja z żywymi aktorami. Stacja FX postanowiła opowiedzieć o niełatwej doli Davida Hallera, znanego szerszej publiczności jako "Legion", będącego... dobra, może nie zdradzę niespodzianki tym, którzy o nim nie słyszeli.

legion

Zresztą, tego z całą pewnością dowiecie się z serialu, którego telewizyjna premiera została wyznaczona na 8 lutego 2017 roku. Oj... będzie się działo!

[Oficjalny opis] Produkcja skupia się na losach Davida Hallera, niesfornego młodzieńca, który jednak wydaje się czymś więcej niż zwykły człowiek. U chłopaka zdiagnozowano rzadką odmianę schizofrenii, więc od lat jest stałym bywalcem szpitali psychiatrycznych. Jednak pewnego dnia spotyka tajemniczą osobę, która uświadamia mu, że głosy i wizje, jakich wciąż doświadcza, nie muszą być odbiciem umysłu szaleństwa, a mogą być realne.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...