dziki_lad

11/22/63 od końca do początku?

1 minuta czytania

Pojawił się kolejny zwiastun serialu "11/22/63" stworzonego na bazie powieści Stephena Kinga pt. "Dallas '63". Tym razem akcja cofa się, koniecznie zobaczcie materiał w rozszerzeniu i dowiedzcie się więcej!

11/22/63

Jake Epping dowiaduje się o istnieniu portalu przenoszącego w czasie i pragnie to wykorzystać. Jednak nie tak łatwo powstrzymać zabójstwo prezydenta Kennedy'ego, a przeszłość wcale nie chce dać się zmienić...

Plik wideo nie jest już dostępny.

W serialu zagrają: James Franco (Jake Epping), Sarah Gadon (Sadie Dunhill), Daniel Webber (Lee Harvey Oswald), Joanna Douglas (Doris), Lucy Fry (Marina Oswald), Brooklyn Sudano (Christy Epping), Juliette Angelo (Bobbi Jill Allnut) oraz Michael Izquierdo (Bobby Oswald).

Jak wam się podoba zwiastun? Myślicie, że serial będzie udaną ekranizacją powieści Kinga? Przekonamy się w lutym 2016 roku.

Źródło: www.facebook.com

Komentarze

0
·
Początkowo serial mi umykał, a potem patrzę: hej, przecież to fantastyka, do tego z Jamesem Franco w głównej roli, który przeważnie występuje w filmach niż telewizji. No a zwiastun tylko potwierdza, że trzeba będzie to obejrzeć. Ja czuję się zachęcony

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...