HBO szuka Targaryenów

1 minuta czytania

Przyspieszają prace nad serialem "House of the Dragon", w którym poznamy rodzinę Targaryneów w czasie ich świetności. Problem polega jednak na tym, że wciąż nie wyłoniono aktorów, którzy wcielą się w przedstawicieli tego sławnego rodu.

house of dragon

Fabuła serialu została oparta o książki Martina "Ogień i krew", które całkiem niedawno pojawiły się także na rodzimym rynku. Tym samym cofniemy się o 300 lat przed wydarzenia, które obserwowaliśmy w "Grze o tron". Aby dotrzymać daty premiery, wpierw trzeba obsadzić role trzech przedstawicieli rodu Targaryneów. Jak się pewnie domyślacie, nie jest to rola dla każdego.

HBO szuka osób, które wcielą się w trzy niezwykle ważne dla serialu postacie. Chcecie spróbować swoich sił? Głównym bohaterem ma być Aegon Targaryen, w którego wcieli się białoskóry mężczyzna około 20 lat. Ma raczej ciche usposobienie, sprawiając wrażenie wycofanego, jednak podczas walki surowo obchodzi się z wrogami. To on dosiada smoka Baleriona. Warto wspomnieć, że poślubił dwie swoje siostry. Pierwszą z nich jest Visenya Targaryen, czyli postać w podobnym wieku oraz tym samym kolorze skóry. Odgrywająca ją kobieta ma być zmysłowa i poważna. Dosiada smoka i dzieli się Aegonem z młodszą siostrą.

house of dragon

Tym sposobem poznajemy Rhaenys Targaryen, która także ma około 20 lat, lecz jest młodsza od Visenyi. Radosna, dobroduszna i ciekawska, będzie drugą główną postacią obok swego męża i zarazem brata – Aegona.

Może brzmi to dziwnie, ale pamiętajmy, że ród zazdrośnie strzegł czystości krwi, więc tego typu relacje wcale nie należały do rzadkości. Efekty poznamy w 2022 roku, o ile rzecz jasna nie pojawią się jakieś nieprzewidziane komplikacje.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...