Daedalic Entertainment ogłasza The Lord of the Rings – Gollum

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Choć od wydania i ekranizacji "Władcy Pierścieni" minęło już tyle lat, jest to coś, o czym nie można zapomnieć. Po pierwsze, chodzi tu o protoplastę współczesnej literatury fantasy, któremu nieliczni zdołali kiedykolwiek dorównać. Ponadto uniwersum to w dalszym ciągu jest eksploatowane, dając nam dzieła lepszej i gorszej jakości. Najnowszym dziełem zamierza się pochwalić Deadalic Entertainment, które we współpracy z The Saul Zaentz Company chce wydać "The Lord of the Rings – Gollum". Wstępną datę premiery wyznaczono na 2021 rok, a gra ma się ukazać na wszystkich istotnych platformach.

lord of the rings,lord of the rings gollum

Gra w założeniu ma być przygodową grą akcji i jak najwierniej odtworzyć historię Golluma – jednej z najbardziej ikonicznych postaci, jakie można napotkać w Śródziemiu. Gra ma działać na silniku Unreal Engine i zostać przetłumaczona na dużą ilość języków. Według zapowiedzi w nasze ręce ma trafić tytuł skupiony na bohaterach i opowieści, a to wszystko w oprawie sugestywnej grafiki. Middle-earth Enterprises w wypowiedziach o grze mówi o wielkich nadziejach powiązanych z tym dziełem, a postanowienia umowy licencyjnej sugerują, że nie będzie to ostatni akt współpracy między firmami.

Najnowsze informacje o postępach w produkcji "The Lord of the Rings – Gollum" można znaleźć na stronie www.daedalic.com i profilach studia na Facebooku, Instagramie, Twitchu i Twitterze.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...