Polska wersja gry "RaiderZ" już dostępna

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Wczoraj miała miejsce premiera polskiej wersji gry RaiderZ. Jest to trzecia w kolejności wersja językowa tej zdobywającego coraz większą popularność gry MMO. W listopadzie zeszłego roku gra została wydana w Niemczech i Wielkiej Brytanii, gdzie okazała się wielkim sukcesem. To jednak nie wszystko! Również dzisiaj firma Gameforge opublikowała pierwszą aktualizację treści dla RaiderZ – rozszerzenie wprowadza nową strefę Bagno Kowen z lochem Świątynia Renas oraz areną PvP do walki 1 na 1 lub 3 na 3. Na graczy czekają nowe misje, receptury i potwory, a także potężne przedmioty i podwyższenie maksymalnego poziomu do 40.

raiderz

Bagno Kowen – obszar pełen wyzwań

Bagno Kowen to miejsce, na które rzucono mroczną klątwę. W jego sercu znajduje się nowy loch o nazwie Świątynia Renas, wewnątrz którego na nieustraszonych bohaterów czekają twardzi przeciwnicy, jak np. obleśny żabokształtny Frorogi, Strażnik Tchnienia Światła czy straszny Kuld, znany ze swoich kąsających ataków. Wojownicy, którzy zdołają stawić czoła tym nieprzyjaznym bestiom, zostaną nagrodzeni wartościowymi materiałami, mogącymi posłużyć do wykonania potężnych elementów ekwipunku, jak na przykład Pancerza Skórzanego Bogini. W sumie do dyspozycji graczy oddano ok. 440 nowych receptur rzemieślniczych oraz ponad 100 nowych misji.

raiderz

Nowa arena dla porywających walk wieloosobowych

Na nowej arenie PvP bohaterowie Rendel powalczą między sobą w trybie 1 na 1 lub 3 na 3. Graczy o tym samym poziomie umiejętności będzie można bez problemów znaleźć za pomocą prostego w obsłudze interfejsu. Po znalezieniu odpowiednich przeciwników, zostaną oni natychmiast przeniesieni na arenę, by rozpocząć walkę – bez względu na to, gdzie w danej chwili przebywali. Po wygranym starciu zwycięzca otrzyma nagrody, które będzie mógł wymienić na wartościowe przedmioty.

raiderz

Na poszukiwaczy przygód, którzy jeszcze nie wiedzą, jaki system walki jest dla nich najlepszy, czeka Samouczek: w specjalnej instancji gracze będą mogli wypróbować różne style walki, zanim zdecydują, który odpowiada im najbardziej.

Materiały graficzne RaiderZ można pobrać pod tym adresem.

O RaiderZ

Wspierany przez nowoczesny silnik graficzny RaiderZ to MMO pełne akcji, wyróżniające się spośród innych gier z gatunku wspaniałym, rozległym światem oraz wciągającą fabułą. Dzięki niekonwencjonalnemu systemowi walki RaiderZ daje graczom możliwość bezpośredniej kontroli nad postacią i gwarantuje zupełnie nowe doznania w walce z budzącymi trwogę przeciwnikami oraz imponujących rozmiarów bossami. Na zorganizowanym przez portal mmosite.com plebiscycie Readers’ Choice Award 2012, RaiderZ zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsze Nowe MMO” oraz drugie miejsce w kategorii „Najbardziej oczekiwane MMO”. Więcej informacji o grze znajduje się na oficjalnej stronie .

O Gameforge

Dzięki imponującemu portfolio, w którego skład wchodzi około 20 tytułów, z ponad 380 milionami zarejestrowanych graczy, Gameforge stał się największym dostawcą gier MMO (massively multiplayer online games) na zachodniej półkuli. Międzynarodowa grupa korporacyjna z siedzibą w Karlsruhe oferuje gry online w ponad 50 wersjach językowych. Jej dorobek zawiera gry na bazie klienta, takie jak AION, TERA, najpopularniejsze w Europie gry MMO Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101 oraz RaiderZ, a także gry przeglądarkowe, takie jak popularna OGame czy wielokrotnie nagradzany Ikariam oraz gry na telefon. W siedzibach Karlsruhe i Berlin zatrudnionych jest w sumie ok. 600 osób.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...