Rafineria 2012

Informacja prasowa

Organizatorzy Gry Terenowej na Rafinerii 2012 ogłosili, że oficjalnie rozpoczęła się rekrutacja postaci do Gry Terenowej. Jeśli macie już pomysł na swoją postać, zajrzyjcie do tego tematu, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne rzeczy – od sposobu, w jaki należy wysłać zgłoszenie, po mechanikę tworzenia postaci i sporo innych przydatnych informacji.

rafineria 2012

Osoby, których postacie zostaną zaakceptowane otrzymają dostęp do tajnego forum ich frakcji, gdzie będą mogli uczestniczyć w przygotowaniach do Gry Terenowej. Nie zwlekajcie więc – czekamy na Wasze zgłoszenia!

Rafineria 2012

Informacja prasowa

rafineria, logo

Organizatorzy Rafinerii 2012 ogłosili pierwszy konkurs konwentowy – trzeba odpowiedzieć na trzy pytania związane z settingiem tegorocznej Gry Terenowej (zostanie on ogłoszony w przyszłym tygodniu). Do wygrania dodatek do Neuroshimy – Prawo i Sprawiedliwość oraz różne bonusy dla postaci na Terenówce. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Miło nam też poinformować, że materiały związane z Rafinerią znalazły się w nowym numerze magazynu Wydawnictwa Portal – Gwiezdny Pirat. Od tej pory co miesiąc będą się tam ukazywać kolejne teksty związane z konwentem Rafineria 2012. Zapraszamy do czytania!

Rafineria 2012

Rafineria 2012 – termin i inne ważne wiadomości

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

forum, rafineria 2012, pierwsze wieści, głuchołazy, larp, termin, gra terenowa

Organizatorzy Rafinerii 2012, postapokaliptycznego konwentu, ogłosili datę i miejsce imprezy. Tegoroczna edycja odbędzie się, tak jak w poprzednich latach, w Głuchołazach (woj. opolskie) w dniach 15-22 lipca. W trakcie konwentu trwać będzie Gra Terenowa, której akcja rozgrywać się będzie w świecie Neuroshimy, uczestnicy będą mogli także wziąć udział w wielu prelekcjach, konkursach, pokazach i LARP-ach. Poza najważniejszymi sprawami, organizatorzy Rafinerii zamieścili na forum imprezy inne przydatne wiadomości, związane między innymi z noclegiem i wyżywieniem. Temat ten będzie stale rozbudowywany, jeśli jednak już teraz macie jakieś pytania, możecie je zadać tutaj. W ciągu najbliższego miesiąca spodziewać się można pierwszych konkretnych wieści związanych z Grą Terenową. Zapraszamy do odwiedzania forum oraz profilu Facebookowego Rafinerii 2012 oraz do potwierdzania swojego uczestnictwa w wydarzeniu!

  • 1 strona
Wczytywanie...