Overwatch

Ruszają zamknięte testy Overwatch

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wynika z >oficjalnej strony Battle.net, zapowiedziana niespełna rok temu przez firmę Blizzard sieciowa strzelanka pt. "Overwatch" wchodzi wreszcie w fazę zamkniętych beta-testów. Start testowania przewidziany jest na 27 października 2015 roku, a kolejni gracze będą do niego dopuszczani stopniowo. Jako pierwsi dostęp otrzymają Amerykanie – Europejczycy i Azjaci muszą jeszcze trochę poczekać.

overwatch
Overwatch

Studio Blizzard Entertainment ujawniło dwóch kolejnych bohaterów, w których będziemy mogli wcielić się podczas zabawy w "Overwatch". Przy okazji, deweloper zaprezentował kolejną mapę do gry zwaną "Watchpoint: Gibraltar" oraz ogłosił, że już jesienią bieżącego roku rozpoczną się beta testy produkcji.

overwatch

Materiały wideo dotyczące nowych herosów oraz screeny z zapowiedzianej mapy znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Overwatch

Overwatch – nowa marka od Blizzard

Dodał: , · Komentarzy: 0

BlizzCon 2014 trwa w najlepsze, a studio Blizzard przedstawia swoje nowe pomysły. W tym roku możemy jednak mówić o zupełnym powiewie świeżości, bowiem zapowiedziana została gra, która nie jest osadzona w żadnym ze znanych nam dotychczas uniwersów. Panie i Panowie, zapowiedziano "Overwatch".

overwatch

Macie ochotę na FPS-a osadzonego w świecie, w którym trwa nieustająca wojna? Chcielibyście stanąć w szeregach żołnierzy i naukowców "Overwatch", których celem jest przywrócenie porządku?

  • 1 strona
Wczytywanie...