Overfall ufundowane

1 minuta czytania

Kickstarterowa zbiórka na nowy projekt studia Pera Games zakończyła się sukcesem. Niezależne tureckie studio zebrało na tytuł "Overfall" ponad 67 768 dolarów od 1430 darczyńców. Jak na razie nie jest znana data premiery, ale deweloperzy kuszą nas ostrą akcją i agresywną walką.

overfall

"Poprowadź dwójkę bohaterów podczas zamorskiej podróży mającej na celu odnalezienie ich zaginionego króla. Spotkasz przedstawicieli różnorakich ras i wyznań; sprzymierz się z nimi lub zmiażdż ich bez żadnej litości. Zmierz się z wieloma niebezpieczeństwami; pokonaj je i zyskaj dostęp do nowych bohaterów, broni lub umiejętności. W świecie, gdzie śmierć jest nieodwołalna, będziesz zmuszony powrócić na początek i zacząć wszystko od nowa. Bohaterowie, których wybierzesz, broń, którą odblokujesz i losowo generowany świat sprawią, że żadna podróż nie będzie do siebie podobna."

Pera Games obiecuje graczom między innymi:

  • Ogromny, dynamiczny świat, w którym przeróżne rasy walczą między sobą, od Ciebie zależy czy im pomożesz lub wbijesz nóż w plecy.
  • Wymagającą i wciągającą turową walkę – ostrożne planowanie i przebiegłość będą kluczem do zwycięstwa nad wrogami.
  • Permanentną śmierć bohatera, losowo generowany świat i możliwość wielokrotnego przechodzenia bez uczucia znudzenia inspirowane klasycznymi grami typu roguelike.
  • Interaktywną opowieść; wybory których dokonasz i zrekrutowani towarzysze sprawią, że żadna podróż nie będzie taka sama.
  • Możliwość odblokowania podczas zwiedzania świata gry nowych klas, broni, błyskotek i umiejętności.
  • Przepiękną ręcznie rysowaną grafiką, na którą składa się 9 bohaterów, 36 towarzyszy, ponad 80 przeciwników i NPC oraz 100 lokacji.

To jak, gotowi na odnalezienie króla?

Źródło: www.kickstarter.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...