Dziś premiera Ostatniego rozkazu

1 minuta czytania

ostatni rozkaz

Wydawnictwo Uroboros oddaje w nasze ręce "Ostatni rozkaz", czyli trzeci tom wieńczący Trylogię Thrawna. Legendarny imperialny dowódca wciela w życie swój finałowy plan, co zwiastuje kłopoty dla sił Nowej Republiki. Czy ostatnia intryga zakończy się zniszczeniem znienawidzonego wroga?

Fani Gwiezdnych wojen mają powody do zadowolenia, bowiem na polskim rynku ląduje kolejna książka z ich ulubionego uniwersum. Tym razem jest to "Ostatni rozkaz", którą w 1993 roku napisał Timothy Zahn. Mamy do czynienia z bezpośrednią kontynuacją "Ciemnej strony mocy". Chociaż Imperium dobre czasy ma dawno za sobą, to Thrawn zbiera resztki sił i planuje zagładę niedawno odrodzonej Nowej Republiki. Ma do dyspozycji zarówno katańską flotę, jak też armię klonów, ale to wrodzona przebiegłość oraz zmysł strategiczny sprawiają, że staje się śmiertelnym zagrożeniem. Rodzeństwo Skywalkerów nie zamierza zasypywać gruszek w popiele, bowiem stawką jest przetrwanie demokracji. Luke wyrusza odkryć źródło sklonowanej armii, podczas gdy Mara Jade na Corousant powoli dochodzi do siebie po starciu z katańską flotą. Nie wolno jednak zapominać, że po stronie Thrawna stoi także Joruus C’Baoth, czyli mistrz Mrocznych Jedi. Tylko ścisła współpraca użytkowników Jasnej Strony sprawi, że szalony klon będzie musiał zrezygnować ze swoich ambitnych planów.

Za lekko ponad 300 stron w miękkiej oprawie, stanowiące podroż do rozszerzonego świata Star Wars, boleśnie skasowanego przez nowych właścicieli marki, przyjdzie nam zapłacić 49.99 PLN.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...