Mylene Dinh-Robic

Mylene Dinh-Robic
  • Data urodzenia 17 kwietnia 1979
  • Miejsce urodzenia Montreal, Kanada
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Mylène Dinh-Robic to kanadyjska aktorka urodzona w Montrealu. Przed szerszą publicznością zadebiutowała już w wieku 13 lat, kiedy to wzięła udział w produkcji "Pygmalion". Od tamtego momentu zakochała się w aktorstwie, znajdując mentora w osobie Gillesa Plouffe. Później trafiła do Vancouver, gdzie pod swoje skrzydła wzięli ją Nancy Sivak, Benjamin Ratner oraz Warren Robertson.

Pierwszy kontakt z telewizją zanotowała za pośrednictwem "Da Vinci's Request" na łamach CBC w 2003 roku. Od tamtej pory jej nazwisko widnieje wśród aktorów pojawiających się gościnne w takich produkcjach jak "Smallville", "The Border", "Stargate Atlantis", "Battlestar Galactica" czy "Bullet in the Face". Mylene zaczęła także udzielać się w radiu, gdzie prowadziła francuskojęzyczną audycję "La galère" czy też grała w "Série noire", "Nouvelle adresse" oraz "Les jeunes loups".

W świecie gier nie jest nowicjuszką, bowiem w 2012 roku podkładała głos i uczestniczyła w nagraniach motion capture dla trzeciej odsłony serii "Far Cry". Obecnie przebywa w Montrealu, gdzie wciąż szkoli swój warsztat pod okiem Gilles'a Plouffe, Johna Strasberga oraz Bena Ratnera.

Dubbing oryginalny w grach

Deus Ex: Rozłam Ludzkości (2016) jako Delara Auzenne
Wczytywanie...