Opowieści z Narnii

W sklepach i wypożyczalniach w całej Polsce, dostępne jest już DVD z kasowym przebojem kina przygodowego, opartym na prozie C.S. Lewisa – film "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian". Imperial-Cinepix, wyłączny dystrybutor obrazu nad Wisłą, przyszykował aż dwa wydania tego dzieła: zwykłe oraz kolekcjonerskie wydanie dwupłytowe.

Opowieści z Narnii

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Dodał: , · Komentarzy: 0

Walden Media (firma, która wraz z Disney Pictures nakręciła film) zapowiedziała iż ma w planach nakręcenie kontynuacji Opowieści z Narni. Nic dziwnego – zarobili już ponad 530 milionów dolarów na całym świecie. Podtytuł drugiej części będzie brzmiał Książę Kaspian. Reżyserią filmu ponownie zajmie się Andrew Adamson.

Opowieści z Narnii

Chronicles Of Narnia w Ameryce Północnej

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rozpoczęła się rozsyłka przez Buena Vista Games gry The Chronicles of Naria: The Lion, The Witch and The Wardrobe do sklepów w Ameryce Północnej. Produkcja jest inspirowana filmem o tym samym tytule, który niebawem wejdzie na ekrany naszych kin. Przed nami do przejścia 15 poziomów wypełnionych łamigłówkami oraz potrzebą walki z przeciwnikami, tak jak na grę z gatunku action/adventure przystało.

Tytuł ukaże się na PC, Xboxa, PlayStation 2, GameCube, Nintendo DS i Game Boy Advance. Edycja na konsolki przenośne dosyć znacznie różni się od wersji na komputery i tradycyjne konsole.

Opowieści z Narnii

Screeny z Chronicles of Narnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Aż 50 screenów z gry Chronicles of Narnia ukazuje się w dniu dzisiejszym w galerii Wirtualnej Polski. Projekt bazujący na nadchodzącym filmie o tym samym tytule ukaże się jeszcze w tym roku, a należeć będzie do gatunku action-adventure.

  • 1 strona
Wczytywanie...