droga_szamana_zamek_widmo
New Dawn

Demo New Dawn opóźnione

Dodał: , · Komentarzy: 0

Złe wieści płyną ze strony twórców polskiej gry "New Dawn":

Z żalem zawiadamiany, że oczekiwana grywalna wersja demonstracyjna New Dawn nie ukaże się w zapowiadanym terminie. Mimo że ogromna większość prac została już ukończona, nie jesteśmy zadowoleni z ostatecznego efektu, toteż podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty premiery. Dokładamy wszelkich starań, by wersja demonstracyjna spełniała oczekiwania graczy, jednak nieodzowne okazało się wykonanie dodatkowych prac, by New Dawn prezentowało się jak najlepiej. O efektach naszych wysiłków będziemy Was informować co jakiś czas.

Oby ten dodatkowy czas nie poszedł na marne.

New Dawn

PiS, czyli Portrety i Szkice

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy New Dawn, polskiej gry osadzonej w klimatach post-apokaliptycznych, zaktualizowali galerię na oficjalnej stronie produkcji. Po niedawnej publikacji pierwszych screenshotów z gry, autorzy przypomnieli sobie o innych sekcjach galerii, które ostatnio były zaniedbywane. Dodano dwa nowe portrety oraz trzy nowe szkice koncepcyjne. Zachęcamy do oglądania!

New Dawn

Pierwsze screenshoty z New Dawn

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj, w ostatnim dniu wakacji, twórcy gry New Dawn zrobili miłą niespodziankę swoim fanom. Na oficjalnej stronie produkcji pojawiły się cztery screenshoty z nadchodzącego dema! Trzeba przyznać, że prezentują się całkiem ładnie.

Mamy nadzieję, że nie tylko grafika, ale i wszystkie zastosowane przez nas rozwiązania przypadną Wam do gustu. Screeny zostały dobrane tak, by prezentowały różne aspekty rozgrywki, przez co są najlepszym źródłem informacji o samej grze. Zachęcamy do zadawania pytań i wymiany opinii na naszym forum internetowym.

New Dawn

Nowe rendery New Dawn

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie polskiej produkcji New Dawn pojawiły się dwa nowe rendery przedstawiające bohaterów niezależnych. Pierwszy z nich jest kapłanem, osobą mądrą i dbającą o ludzkie dusze. Drugi z nich wzbogaca się za pomocą haraczy ściąganych od nieporadnych kupców. Oba są do obejrzenia pod tym adresem.

New Dawn

Roślinność w New Dawn

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy New Dawn zamieścili na swojej stronie internetowej nowe rendery przedstawiające roślinność odradzającego się świata. Każda z 19 roślin jest starannie wykonana oraz podpisana nazwą gatunkową.

Przy wielu okazjach staraliśmy się podkreślać odmienność kreowanego przez nas uniwersum od innych światów postapokaliptycznych, akcentując wagę i rangę roślinności. Flora w New Dawn ma niebanalne znaczenie – jest żywym symbolem odradzającej się Ziemi, powracającego życia i karmicielką resztek ludzkości.

New Dawn

Nowe materiały z New Dawn

Dodał: , · Komentarzy: 1

Twórcy gry New Dawn opublikowali na swojej stronie internetowej kolejną garść materiałów. Oprócz obejrzenia kilku renderów, możemy się zapoznać ze szczegółowym opisem jednego z potworów ze świata gry o sympatycznej nazwie Moloch.

Z krępego cielska molocha wyrastają cztery potężne kończyny, wspierające się na ziemi. Cały tułów zwieńczony jest łysą czaszką, pooraną skupiskami żył i narośli. Gdy kroczy sięga niemal 200 cm, jednak naprawdę morderczo prezentuje się podczas walki, kiedy wznosi się na dwóch nogach. Uderzenie krogulczych pazurów potrafi wyrywać kręgosłupy za pierwszym zamachem, a fetor dochodzący z mordy zwierzęcia wyżyma wnętrzności. Schodząca skóra jest gdzieniegdzie porośnięta futrem.

New Dawn

New Dawn FAQ

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalny FAQ dotyczący nadchodzącej polskiej produkcji studia Undead Society – gry New Dawn – został zaktualizowany. Można go przeczytać tutaj. Masz jeszcze jakieś pytania? Coś jest dla ciebie niejasne? Wejdź na oficjalne forum projektu i zapytaj.

Wczytywanie...