Premiera "Mutant Year Zero: Road to Eden Deluxe Edition" wraz nowym DLC "Seed of Evil" już 30 lipca!

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Seed of Evil to nowe rozszerzenie do fabularnej gry taktycznej Mutant Year Zero: Road to Eden, które zostanie udostępnione graczom już 30 lipca br. Wraz z premierą nowego DLC na sklepowe półki trafi fizyczne wydanie gry w wersji Deluxe Edition na najpopularniejsze platformy konsolowe.

mutant year zero: road to eden

Mutant Year Zero jest strategią, która oferuje graczowi połączenie złożonej taktycznej walki w systemie turowym z eksploracją świata w czasie rzeczywistym. W postapokaliptycznym świecie, gdzie ludzkość wymarła na skutek zmian klimatycznych, wojny atomowej i pandemii, grupka mutantów wyrusza w podróż do mitycznego Edenu, po drodze mierząc się z przeciwnikami. Czy takiej ekipie uda się przeżyć?

Z okazji zbliżającej się premiery rozszerzenia Seed of Evil twórcy gry – studio The Bearded Ladies z wydawcą Funcom – przygotowali gorący i skwierczący od ognia zwiastun prezentujący nowego bohatera, który dołączy do drużyny Mutant Year Zero.

Seed of Evil rozszerza dotychczasową przygodę o dodatkowe godziny gry, wprowadzając nowe lokalizacje. Gracze będą mogli kontynuować eksplorację postapokaliptycznej Szwecji, z nowym zagrożeniem na horyzoncie. Potężne i złowieszcze korzenie zdają się przejmować kontrolę nad umysłami towarzyszy. Na szczęście do ekipy dołącza największy twardziel pośród łosi, na którego wołają Big Khan. Nowy bohater nie tylko może poszczycić się umiejętnościami taktycznymi, ale i unikalnymi mutacjami, które pozwalają mu miotać ogniem i otaczać płomieniami wszystko na swojej drodze.

mutant year zero: road to eden mutant year zero: road to eden

Fizyczna wersja Mutant Year Zero: Road To Eden Deluxe Edition pojawi się na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w dniu premiery rozszerzenia Seed of Evil, czyli 30 lipca 2019 r. Grę z polskimi napisami (PS4, XONE) lub w oryginalnej wersji językowej (NSW) można nabyć w przedsprzedaży w dobrych sklepach z grami, m.in. Media Expert, RTV Euro AGD, Empik, X-Kom, Muve.pl czy Ultima.pl.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...