Nowe prace nad Might & Magic

1 minuta czytania

might and magic

Uniwersum Might & Magic to świat dobrze znany wielu graczom, zarówno za sprawą legendarnych produkcji – zarówno strategii turowych i klasycznych RPG-ów, jak i tego, jak Ubisoft w pragnieniu wydojenia marki na dobrą sprawę ją udusił. Teraz jednak pojawiło się światełko w tunelu.

W tej chwili o produkcji nie wiadomo niemal nic. Jedyną wskazówką jest to, iż ma to być dzieło kategorii AAA. Tak by wynikało z ogłoszenia rekrutacyjnego wydanego przez firmę. Na jego mocy Ubisoft szuka marketingowca, który podejmie się prowadzenia tego projektu. W ramach zadań wybrańca znajdzie się zapewnienie grze korzystnej pozycji na rynku i zmaksymalizowanie jej potencjału biznesowego. W wymaganiach pracodawcy znajduje się 5-letnie doświadczenie marketingowe, rozeznanie w rynku gier i duże zamiłowanie do strategii i RPG-ów.

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

-1
·
Co za czasy nastały - kiedyś celem było zrobienie dobrej, wciągającej gry z ciekawą fabułą i dopracowanymi mechanikami. Dziś cały proces developmentu zaczyna się od marketingowca, którego celem jest "zapewnienie grze korzystnej pozycji na rynku i zmaksymalizowanie jej potencjału biznesowego". Sprowadzają grę do wykresu w Excelu. Ciekawe, czy po premierze ten "szef produkcji" będzie w ogóle wiedział o czym ta gra jest. Rzygać się chce.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...