[Gamescom 2015] Might & Magic: Heroes VII z datą premiery

1 minuta czytania

Trudno wyobrazić sobie gatunek strategii turowych bez "Heroes of Might & Magic". W dzisiejszych czasach pewne zwroty są nadużywane, lecz cieżko pisać o tej serii nie wykorzystując słów "kultowy" czy "legendarny". Marka ta towarzyszy nam już od dwudziestu lat, a pokolenia graczy dzieliły z nią momenty największej chwały i przeżywały smutną gorycz porażki.

might

Niezależnie od tego, którą część kochamy najbardziej (a co człowiek, to opinia), jaką najchętniej spuścilibyśmy w otchłań zapomnienia oraz co sądzimy o następnych zapowiadanych rewolucjach czy zmianach, każdy kolejny tytuł sagi jest (i będzie) wielkim wydarzeniem dla branży gier. Kropka.

Bez zbędnego pieprzenia w bambus – "Might & Magic: Heroes VII" zadebiutuje na komputerach osobistych dokładnie 29 września.

Warto także zaznaczyć, że każdy gracz, który zdecydował się na złożenie zamówienia przedpremierowego, otrzyma dostęp do drugiej fazy beta testów produkcji. Wspomniane wydarzenie będzie miało miejsce w okresie 26 sierpnia – 2 września, a fani otrzymają możliwość wypróbowania w warunkach bojowych frakcji Sylvan oraz Lochów.

Komentarze

0
·
To już któryś raz, kiedy jako nagrodę za zapłacenie im przed wydaniem gry, dostajesz dostęp do... fazy jej tworzenia. Oh łał. A dostanę chociaż drukowaną instrukcję? Pewnie nie.
Trochę przeraża mnie to jak bardzo starają się nam wciskać grę, zanim jeszcze powstanie, zamiast po prostu zacząć robić grywalne gry.
0
·
Czwórka! Tylko czwórka .
0
·
Właśnie dlatego nie lubię jak powstaje tyle części tej samej serii, od V części ta gra nie przypomina już herosów

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...