Nowe demo Mechajammer

1 minuta czytania

mechajammer

Kilka miesięcy temu informowaliśmy was, że dawno zapowiadany projekt o roboczej nazwie "Copper Dreams" otrzymał w końcu oficjalną zapowiedź. Wczoraj twórcy wypuścili nowe demo produkcji. Zawiera ono tutorial, dający przedsmak różnych taktyk, jakie można wykorzystać w walkach na Calitanie.

Próbna wersja gry oferuje wgląd w mechanizmy skradania, namierzania wrogów, wydawanie instrukcji kontrolowanym przez SI czterem kompaniom czy zbieranie oraz prowadzenie drużyn. Twórcy oznajmiają, że po ukończeniu dema powinieneś bez problemu odnaleźć się w pełnej wersji gry. Zainteresowanych odsyłam tutaj.

"Mechajammer" to turowy cRPG w klimacie cyperpunkowym. Trafisz do niedalekiej przyszłości na wyspę Calitana, czyli do miejsca, gdzie zsyłane są osoby uznane przez władzę za niewarte tego, by marnować zasoby otaczającego je świata. Jak łatwo się domyślić, na Calitana wciąż brakuje żywności, a do tego sytuację utrudnia rozprzestrzeniająca się tam przestępczość. Twoim zadaniem będzie przetrwanie w tym strasznym miejscu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...