Spider-Man na PC-ty lepszy graficznie

1 minuta czytania

spider-man

Ostatni "Spider-Man" w formie gry komputerowej okazał się dużym sukcesem, który zyskał sobie spory rozgłos wśród fanów. Niemniej fakt, iż gra była do tej pory zastrzeżona tylko dla posiadaczy PlayStation trochę podcinał produkcji skrzydła. Niemniej czas oczekiwania na wersję na "blaszaki" już ma się ku końcowi, a wraz z nim przychodzą zwiastuny i ich analizy. Konkretnie, chodzi o zapowiedź z wczorajszego State of Play, podczas którego komputerowa wersji przygód pajęczaka doczekała się analizy od strony technicznej. Odpowiada za nią niejaki Cycu1, zaś efekt jego badań dał nam ciekawe rezultaty.

Bezpośrednie porównanie między zapowiadaną wersją dla pecetowców i tą z PS5 wskazuje, iż przygotowywana wersja ma się odznaczyć lepszą grafiką. Szczególną uwagę zwraca się na lepsze cieniowanie, mocniejszy kontrast między kolorami oraz obiekty w tle, które mają być mniej płaskie.

Czy takie detale mocno wpłyną na odbiór produkcji, to jedynie czas pokaże. Premiera "Marvel's Spider-Man" na PC-ty jest zapowiedziana na 12 sierpnia, zaś na jesieni uzyskamy też dostęp do dodatku z przygodami Milesa Moralesa.

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...