Mamy screeny z Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

1 minuta czytania

Studio Telltale podzieliło się pierwszymi obrazkami z nadchodzącymi wielkimi krokami "Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series", czyli kolejnej grze studia, w której dane nam będzie pokierować losami tytułowych Strażników Galaktyki.

marvel’s guardians of the galaxy: the telltale series

Jeśli uważacie, że Telltale nie nadaje się do tworzenia gier przygodowych z bohaterami w głównej roli, to będziecie mieli okazję utwierdzić się w tym przekonaniu lub też dać twórcom jeszcze jedną szansę. Już 25 kwietnia zadebiutuje "Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series", jednak już dzisiaj możemy przyjrzeć się pierwszym screenom z gry.

Nim przyjrzycie się im dokładniej musicie wiedzieć, że studio jedynie osiągnąć pokazany poziom detali w samej grze, więc widać, że w razie gorszego efektu usłyszymy "ostrzegaliśmy". W samej grze ponownie będziemy przede wszystkim rozmawiać, podejmować decyzje oraz eksplorować. Akurat ten ostatni element nie należy do najczęstszych w grach studia, więc należy dość sceptycznie podchodzić do tego typu deklaracji.

Co więcej, na dziś planowany jest panel z udziałem twórców, który od godziny 23 będzie można śledzić pod tym adresem. Być może dowiemy się czegoś więcej o produkcji, która ma trafić w nasze ręce już w przyszłym miesiącu.

Wszystkie udostępnione grafiki znajdziecie w naszej galerii.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...