Wypróbuj Marvel's Avengers przed premierą

1 minuta czytania

Powoli zbliża się premiera najnowszej gry z superbohaterami, za którą stoi Crystal Dynamics oraz Eidos Montreal. Możliwość wcielenia się w sławnych Avengersów na pewno kusi, ale wysoka cena skłania do pewnej ostrożności. Może nie wszystkie, ale na pewno część obaw rozwieje otwarta beta.

marvel's avengers

Póki co pierwsze doniesienia pochodzą z zamkniętych pokazów, wywołując raczej umiarkowane oceny. Począwszy od jutra przez najbliższe dwa dni, za pośrednictwem platformy Steam sami będziemy mogli przetestować sławną drużynę Mścicieli, w skład której wchodzi Kapitan Ameryka, Iron Man, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Miss Marvel. Na emocje musimy jednak zaczekać, decydując się jedynie na wstępne pobranie.

Co ważniejsze, beta będzie dostępna za darmo dla wszystkich niezależnie od dedykowanej platformy sprzętowej, dzięki czemu nikt nie będzie mógł czuć się pokrzywdzony. Jak wspomnieliśmy, dostępne jest jedynie wstępne pobranie, zaś serwery Square Enix otworzą swoje podwoje jutro.

marvel's avengers

Premiera gry została zaplanowana na 4 września 2020 roku w cenie 249 PLN (PC), 349,99 PLN (Xbox One) lub 289 PLN (PlayStation 4).

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...