Nowe informacje o Magic: Legends

2 minuty czytania

Perfect World Entertainment, wiodący wydawca gier typu live-service, i Cryptic Studios prezentują pierwszy zwiastun rozgrywki z Magic: Legends, nowej darmowej gry akcji MMORPG opartej na kultowej strategicznej grze karcianej Magic: The Gathering.

magic: legends

Fani M:TG i fabularnych gier akcji MMO będą mogli wcielić się w Planeswalkerów i ocalić multiwersum. Gracze odwiedzą niektóre z najsłynniejszych krain, stworzą własne kolekcje bazujących na manie zaklęć i staną się potężnymi magami, którzy z łatwością pokonują swoich wrogów. Światową premierę gry Magic: Legends na komputery osobiste wyznaczono na 2020, zaś na konsole Xbox One i PlayStation®4 tytuł ten trafi w 2021.

Cały nasz zespół był zaskoczony niesamowitą reakcją graczy i fanów Magic: The Gathering po tym, jak w zeszłym miesiącu ogłosiliśmy, że pracujemy nad Magic: Legends – powiedział Stephen Ricossa, producent wykonawczy Magic: Legends. – A teraz z przyjemnością ujawniamy pierwsze informacje o tym, co uczyni tę grę naprawdę wyjątkową. Nie możemy się doczekać, aż gracze wcielą się w Planeswalkerów i zaczną zbierać potężne zaklęcia, by mierzyć się z najgroźniejszymi przeciwnikami w znanym multiwersum.

magic: legends

Twórcy Neverwinter przygotowują nową fabularną grę akcji MMO z widokiem izometrycznym i szybkimi walkami inspirowanymi karcianką Magic: The Gathering. Pradawna, działająca w tajemnicy siła stanowi stale rosnące zagrożenie dla całego multiwersum. Gracze wcielą się w rolę potężnych Planeswalkerów, odkryją fantastyczne, bazujące na manie zaklęcia i będą starali się stworzyć idealny, zrównoważony wybór ataków, by móc panować nad chaosem na polu walki. Podczas swobodnej eksploracji rozległych krain znanych z Magic: The Gathering staną u boku kultowych postaci i zmierzą się z legendarnymi stworzeniami spopularyzowanymi przez oryginalną grę karcianą.

Główne cechy Magic: Legends:

  • Zostań Planeswalkerem – gracze mają do wyboru pięć zróżnicowanych klas i mogą w każdej chwili zmieniać Planeswalkerów
  • Wytycz własną ścieżkę – aby uratować multiwersum, gracze muszą odwiedzić najróżniejsze krainy. Droga, którą wybiorą, zależy wyłącznie od nich
  • Zapanuj nad chaosem – Walka toczona w czasie rzeczywistym wymaga opanowania chaosu. Należy opracować własną strategię i odpowiednio dobrać wybór zaklęć w talii, ponieważ w czasie ataków będą one dobierane losowo
  • Kolekcjonuj i ulepszaj – gracze mogą poznać szeroki wachlarz zaklęć i kolekcjonować ich fragmenty, by uczynić czary jeszcze potężniejszymi
  • Walcz u boku innych – krainy w Magic: Legends można przemierzać samotnie lub w towarzystwie maksymalnie dwóch innych Planeswalkerów

A oto garść informacji o dwóch pierwszych klasach w Magic: Legends:

  • Geomancer czerpie moc prosto z ziemi, by rozgramiać wrogów z użyciem krótkodystansowych, niszczycielskich ataków kamieniami i lawą. Dzięki kamiennej tarczy może przyjmować ciosy, które obezwładniłyby innych Planeswalkerów. Geomancerzy korzystają z pomocy takich stworzeń, jak gobliny, kavu czy żywiołaki ziemi.
  • Mind Mage jest uosobieniem spokoju i mądrości. Przedstawiciele tej klasy skupiają się na mocach psychicznych i walczą z wrogami z bezpiecznej odległości. Kontrolują pociski za pomocą telekinezy i unieszkodliwiają niebezpiecznych przeciwników zaklęciami, które ich usypiają lub zwracają przeciwko sojusznikom.
magic: legends

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...