Zapowiedziano Magic: Legends

2 minuty czytania

Dziś, Perfect World Entertainment, wiodący wydawca internetowych gier, i Cryptic Studios oficjalnie ogłosili Magic: Legends – porywającą grę akcji MMORPG osadzoną w legendarnych światach Magic: The Gathering. W ciągu ostatnich 25 lat, ta strategiczna gra karciana od Wizards of the Coast stała się prawdziwym fenomenem na skalę światową z ponad 20 milionami graczy w 70 krajach. Wszyscy ci fani będą mieli teraz okazję, aby zanurzyć się w głąb wieloświata Magic: The Gathering, wcielając się w potężnego, miotającego zaklęciami Przechodzącego, gdy Magic: Legends rozpocznie fazę testów beta w 2020 roku.

magic: legends

Bycie fanem Magic: The Gathering jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące – powiedział Yoon Im, dyrektor generalny Perfect World Entertainment. – Jako, że my również jesteśmy ogromnymi fanami tej serii, jesteśmy niezwykle podekscytowani mogąc po raz kolejny współpracować z Wizards of the Coast. Dzięki jego bogatemu, wciągającemu światowi i satysfakcjonującemu systemowi miotania zaklęć, Magic ma idealne warunki by stać się grą akcji MMORPG, w której gracze będą przeżywać swoją epicką przygodę i którą będą odkrywać latami.

magic: legends

Nieustannie poszerzamy wieloświat Magic: The Gathering, dostarczając naszym fanom wciągających oraz unikalnych doświadczeń w ramach ich ulubionych platform rozrywkowych – powiedział David Schwartz, wiceprezes do spraw rozwoju biznesu z Wizards of the Coast. – Magic: Legends od Perfect World Entertainment i Cryptic Studios pozwoli fanom wcielić się w Przechodzącego po wieloświecie – wewnątrz uniwersum, które dotychczas było rozwijane w Magic: The Gathering, Arena, opowiadaniach i nadchodzącej na platformę Netflix serii animowanej.

magic: legends

Twórcy z Cryptic Studios z dumą przyznają się do tego, że są jednymi z największych fanów Magic: The Gathering, a prace nad grą trwają już od 2017 roku. Stworzenie tej gry akcji MMORPG jest kolejnym krokiem we współpracy między Wizards of the Coast i Cryptic Studios oraz następstwem sukcesu Neverwinter – popularnego tytułu MMORPG bazującego na stołowej przygodzie Dungeons & Dragons. Zespół pracujący obecnie nad Magic: Legends prowadzony jest przez producenta wykonawczego Stephena Ricossa, który w przeszłości zajmował się inną popularną grą MMORPG – Star Trek Online.

magic: legends

– Cryptic Studios jest znane z tworzenia gier opartych na uwielbianych przez graczy seriach i ten tytuł nie będzie odstępstwem od tej reguły – mówi Stephen Ricossa, producent wykonawczy Magic: Legends. – Zebraliśmy zespół utalentowanych programistów, których łączy wspólna pasja do Magic: The Gathering i którzy znają tę serię od stóp do głów. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że przyjdzie nam ożywić to uniwersum w sposób, jakiego fani nie mogli jeszcze nigdy doświadczyć.

magic: legends magic: legends magic: legends

Źródło: www.facebook.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...