outpost2

"Magic 2014: Duels of the Planeswalkers" w produkcji

1 minuta czytania

Doczekamy się kolejnej edycji najpopularniejszej "karcianki" wszech czasów – "Magic the Gathering" na PeCety, konsole oraz urządzenia mobilne! Wizards of The Coast potwierdził, że pracuje nad edycją 2014 zdradzając przy okazji kilka informacji na temat gry.

magic the gathering, 2014

Podobnie jak w poprzednich odsłonach, w najnowszej edycji także znajdzie się rozbudowana linia fabularna. Tym razem przyjdzie nam, wraz z potężną planeswalkerką Chandrą Nalaar, odnaleźć i pokonać tajemniczego wroga. Warto wspomnieć, że oddzielna opowieść rozwijana będzie również w papierowym pierwowzorze i wszystkie wątki znajdą zwieńczenie pod koniec lata, podczas imprezy Magic Celebration, na którą przybędą fani marki z całego świata.

W "Magic 2014: Duels of the Planeswalkers" dostaniemy do dyspozycji dziesięć zupełnie nowych talii i tyle samo świeżych wyzwań logicznych. Wprowadzony też zostanie dodatkowy tryb rozgrywki, lecz autorowie na razie milczą na jego temat. Za produkcję odpowiada studio Stainless Games – ekipa odpowiedzialna za poprzednie części. Wersja alfa zostanie udostępniona fanom podczas targów PAX East, w Bostonie, które odbędą się w najbliższy weekend. Wtedy zapewne dowiemy się więcej.

"Magic 2014: Duels of the Planeswalkers" wydane zostanie na PC, konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 oraz urządzeniach mobilnych opartych na systemach iOS i Android. Premiera gry zapowiadana jest na lato obecnego roku.

Komentarze

0
·

Cytat

w najnowszej edycji także znajdzie się rozbudowana linia fabularna.


To w poprzednich częściach była fabuła!?

Pewnie kupię jakiś czas po premierze, jak zjadą z nie do zaakceptowania ceny premierowej.
0
·
Za mało to o moim faworycie. Sarkhanie Vol

0
·
Już nigdy nie będzie w Magicu tak wspaniałej talii jak niebiesko-biała Belerena z pierwszej części.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...