Mad Max – Pojawi się gra na podstawie filmu z Melem Gibsonem!

To prawda, że często gry tworzone na podstawie filmów okazują się słabe, ale Mad Max ma szansę być jednym z wyjątków. Za jego produkcję odpowiada studio Avalanche, które ma na swoim koncie serię "Just Cause". Informacje, jakie podano, dają nadzieję, że czeka nas fantastyczna przygoda w postapokaliptycznym świecie. Tworzonym na modłę dzisiejszych gier – czyli z otwartą konstrukcją!

mad max

Na E3 największą atrakcję zawsze stanowiły niespodzianki. I do nich należy właśnie zapowiedziany na konferencji Sony "Mad Max". Nie wiadomo, jak wiele będzie miał wspólnego ze słynnym filmem z Melem Gibsonem w roli głównej, jednak pewne jest jedno – pokierujemy nikim innym jak spragnionym zemsty Mad Maxem!

Produkcję nie ominie, o czym już wspomniałem na wstępie, duży, otwarty świat. Poruszać się będziemy po nim różnymi autami, choć na samym początku nie będzie dostępny Interceptor, który zostanie bohaterowi skradziony. "Mad Max" zmierza na PC, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 i Xbox One. Dotrze w 2014, a do tego czasu polecam zapoznać się z powyższym zwiastunem i porcją screenów.

mad max mad max mad max

Oficjalna strona gry

Komentarze

0
Gość_Pinatu* ·
Nareszcie zapowiedź która podniosła mi bref, a nie tylko wywołała ziewnięcie...
Czekm, czekam, bo Mad Max należy do niewielkiej grupki filmów, które zajmiją miejsce w mojej wieczystej sali dzieł wielkich. Obym tylko się nie zawiódł, jak bywało to już wielokrotnie wcześniej.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...