Lords of the Fallen

Lords of the Fallen – Nowy wbijający w fotel zwiastun

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: czwartek, 24 lipca 2014

Twórcy "Lords of the Fallen" wiedzą jak zabłysnąć dobrym zwiastunem. Przepis jest prosty. Dajemy typowego macho machającego wielkim mieczem. No i ten macho wychodzi z piasku. Wkurzony. Mocnemu wejściu towarzyszy utwór o wschodzącym krwawym księżycu ("Mourning Ritual – Bad Moon Rising") i w tle bajecznie epicki krajobraz – czerwona pustynia, cztery tajemnicze szpicle (góry?) oraz fioletowo-różowy horyzont. Potem pojawia się...

lords of the fallen

...Troje zjawiskowo demonicznych i ponętnych brunetek, z którymi bohater tarza się po ziemi. I uwaga widza wynosi pełne sto procent. W sam raz, aby zaprezentować sceny walki z potworami co najmniej dwukrotnie większymi od głównej postaci. W sumie więc – jest MOC, dlatego powinniście sami obejrzeć zwiastun w rozwinięciu newsa.

Trailer jest częścią promocji gry na tegorocznym Comic-Conie w San Diego. W "Lords of The Fallen" będziemy mogli zagrać już 31 października bieżącego roku.

Komentarze

Qwan · czwartek, 24 lipca 2014, 17:25
0
Grafika niezła, system walki (z widzianego trailera) też. Zachęcił mnie, aczkolwiek dla mnie akcja całego trailera rozpoczyna się około 0.45, choć muzyka faktycznie bardzo dobra. Well... pewnie kiedyś zagram
Eleonora · wtorek, 9 września 2014, 20:33
0
Faktycznie wbija w fotel. Zwiastun bardzo dobry choć trochę krótki. Mimo tego zapowiada się naprawdę dobra gra. Efekty zapowiadają się na niebanalne a jak się można puki co domyślać rozgrywka będzie bardzo porywająca. Premiero przybywaj!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...