Lineage Eternal: Twilight Resistance

Gameplay z Lineage Eternal w sieci

Dodał: , · Komentarzy: 3

YouTube'owy kanał WP Game opublikował kilkunastominutowy zapis rozgrywki z gry "Lineage Eternal", czyli trzeciej odsłony jednej z najpopularniejszych produkcji MMORPG, która jednak znacznie odejdzie od rozwiązań znanych z poprzedniczek. Chodzi głownie o użycie mechanizmów hack'and'slash, które w "Lineage" nigdy wcześniej nie występowały.

lineage

Sam materiał pochodzi z jednej z prezentacji projektu i niestety oferuje dość kiepską jakość. Na pewno jednak pokazuje, w jakim kierunku zmierzają twórcy.

Lineage Eternal: Twilight Resistance

Podczas targów G-Star 2014 światło dzienne ujrzał trailer gry "Lineage Eternal: Twilight Resistance", czyli kolejnej odsłony znanej serii gier MMORPG od studia NCsoft.

lineage eternal: twilight resistance

Jak doskonale wiadomo, powstająca część będzie znacznie różniła się od jej poprzedniczki, "Linegae II". Dzięki zamieszczonemu w rozwinięciu nagraniu możecie poznać te różnice, dowiedzieć się jak wygląda mechanizm walki oraz przyjrzeć się wielu innym gameplayowym aspektom gry.

Lineage Eternal: Twilight Resistance

Lineage 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wynika z doniesień, projekt Lineage 3 został obecnie zatrzymany, a wznowiony będzie w roku 2009. Premiera zaś planowana jest na rok 2011. Co do silnika gry: unreal engine nie będzie używany, programiści napiszą swój własny i nie będą się opierać na wspomnianym.

Lineage Eternal: Twilight Resistance

XLGames & CryEngine 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio XLGames zawarło porozumienie z firmą Crytek. Dzieki niemu XLGames będzie mogło używać silnika CryEngine 2.

Jeśli ktoś nie wie czym jest CryEngine 2 niech obejrzy gameplay z gry Crysis pod tym adresem. Może to zaowocować grą na tymże silniku pt.: Lineage III. Brzmi interesująco.

  • 1 strona
Wczytywanie...