LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni

Lego The Lord of the Rings: Władca Pierścieni – Premiera gry w Polsce

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: piątek, 23 listopada 2012

Dziś w Polsce premierę ma wyczekiwana przez fanów Śródziemia i LEGO, gra "LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni", która ukazała się w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PS3 i Xbox 360, a także po angielsku na Wii, 3DS-ie oraz DS-ie, za sprawą Cenegi. Średnia 80/100 na metacritic świadczy o tym, że mamy do czynienia z bardzo dobrą produkcją. Czy zgadzacie się z oceną recenzentów? A może nie zamierzacie zapoznawać się z "LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni"?

Komentarze

Gość_Pinatu* · piątek, 23 listopada 2012, 18:21
0
Wreszcie !
Trochę to zabawnie brzmi z ust 34-latka, ale cóż, na składaniu LEGO spędziłem pół dzieciństwa, mimo iż w tamtych czasach były towarem luksusowym dostępnym w Pewex-ie za dewizy, lub miało się to szczęście posiadać kogoś z rodziny za granicą. Do gier stylizowanych w ten sposób podeszłem dość luźno, jak do gier dla dzieci - i tu nastąpiło moje zaskoczenie. Jako fan starej trylogii STAR WARS (oczywiście nową też znam), jak i Indiany Jonesa postanowiłem sprawdzić czym to się je (najpierw jako demo oczywiście), i naprawdę mimo że to proste platformówki ubawu i śmiech miałem co nie miara. Klockowatego Pottera i Batmana w wersji demo poznałem, więc na Władcę Pierścieni (jestem fanem książek - filmów nieco mniej) w wersji LEGO czekałem od pierwszej informacji jaką spotkałem na jej temat. Oczywiście z zakupem nieco się wstrzymam, ponieważ poczekam na jakąś okazję cenową (na którą w okresie przedświątecznym raczej nie liczę).
Sosna · piątek, 23 listopada 2012, 19:13
0
Mnie tego typu gry nie interesuję, po prostu.
Gość_Pinatu* · sobota, 24 listopada 2012, 09:53
0
Mnie na ogół również, tym bardziej że już samo "przerobienie" na LEGO wyraźnie wskazuje grupę odbiorców, ale jak wspomniałem powyżej zostałem przyjemnie zaskoczony. Ot tak, z nudów pobrałem sobie dema STAR WARS i bum... wciągneło mnie, gdzie na co dzień pogrywam raczej w dużo poważniejsze tytuły, a i dzieci nie mam - żebym miał jakąś wymówkę. Ja osobiście nowym klockom dam szansę, biorąc pod uwagę, ponieważ (o dziwo) jak narazie wszystkie gry z tej serii otrzymywały co najmniej pozytywne opinie - nawet lubiany wyłącznie w kręgu fanów Harry Potter, który ponoć jest jak narazie najbardziej rozbudowaną LEGO grą. Poza tym, gra obejmuje całą trylogię Władcy więc może być ciekawie, ale obawiam się również że i okrojone w stosunku do oryginału. Oczywiście wpierw poszukam wersji demo.
krew_na_scianie · sobota, 24 listopada 2012, 14:54
0
A ja już pogrywam w tą część. Mnie niby też takie gry nie interesują, ale tak mało jest wydawanych gier, gdzie można siedzieć obok drugiej osoby i jednocześnie grać na PC, a serie LEGO dają naprawdę mega duży frajdy! Są śmieszne, świetnie zrobione, a tym bardziej Władca Pierścieni jest idealnie przedstawiony. Można poruszać się po całym Śródziemiu, sterować postaciami znanymi z całej Trylogii, porozwiązywać zagadki logiczne, walczyć z bossami.. Świetna sprawa, tym bardziej, że w tle pogrywa oryginalna ścieżka dźwiękowa, słychać głosy aktorów. I to jest pierwsza część, gdzie można z zebranych klocków wykonać różne przedmioty. Oczywiście ta seria w żaden sposób nie jest mocno oryginalna do poprzednich, ale cieszy oko, gra się fajnie, muzyka to czysta poezja, Śródziemie jest ogromne, a jak się ma jeszcze z kim grać - to zabawa jest przednia. Warto sprawdzić, czy Wasze wewnętrzne dziecko nie lubi przypadkiem jednak też takich gier..

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...