LEGO Lord of the Rings prawie pewne

1 minuta czytania

Na łamach sklepu ShopTo niespodziewanie pojawiła się możliwość składania preorderów na grę LEGO Lord of the Rings. Chociaż sama oferta szybko zniknęła, to tylko potwierdziła doniesienia na temat powstawania gry i jej premiery jeszcze w tym roku.

lego lord of the rings

Historia mariażu duńskich klocków LEGO i gier komputerowych nie jest może jakoś specjalnie długa, ale kolejne tytuły od Travellers Tale zyskały sporą rzeszę fanów. Niektórzy wręcz uważają, że gra z logo Star Wars z klockowymi ludzikami jest najlepszym, co mogło spotkać komputerowe adaptacje sagi Lucasa.

Zapowiedziane dużo wcześniej zestawy klocków z Władcą Pierścieni stanowiły dopiero początek kampanii promocyjnej, której elementem ma być także gra komputerowa.

Chociaż oferta sklepu ShopTo szybko zniknęła, to jedynie potwierdziła poprzednie spekulacje. Marka LOTR nadal gwarantuje dobrą sprzedaż, więc dlaczego by nie wydać także gry komputerowej? Na potwierdzenie tej teorii doszukano się loga TT na pudełkach z klockami.

lego lord of the rings

Gra z pewnością spodobała by się młodszym fanom, gdyż to właśnie do nich kierowane są głównie gry studia. Skusilibyście się na klockowe przygody Drużyny Pierścienia?

Komentarze

0
·
A i owszem skusiłbym się (z moimi 34 wiosnami na karku), gdyż jestem fanen Władcy, a i na tytułowych klockach się wychowałem. Poza tym, muszę przyznać że poznałem już kilka dotychczasowych "klockowych" gier (niestety - nie wszystkie, no i większość tylko w wersji demo) i grało się niezwykle przyjemnie niezależnie czy były to Gwiezdne Wojny, Batman, Indiana Jones, czy nawet Harry Potter. Ale opcja LEGO Włądcy jest na tyle ciekawa, iż byłby to pierwszy świat, który trafia w moje zainteresowania (czekam również na pomysł serii gier LEGO Mass Effect), a więc i zakup jak najbardziej TAK - oczywiście jeśli pojawi się wersja PC.
0
·
Grało się z kolegą w coopie we wszystkie poza Indiana Jones z dużym naciskiem na Piratów z Karaibów. Niemal na pewno ja lub on kupimy.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...