Legends of Kingdom Rush na Steamie

2 minuty czytania

Informacja prasowa

legends of kingdom rush na steamie

Ironhide Game Studio to twórcy gier znani głównie za sprawą swej serii "Kingdom Rush", czyli gier typu tower defense w świecie fantasy. Produkcje te zaczynały swą karierę na telefonach, by po jakimś czasie stać się również dostępnymi także dla fanów mniej mobilnego sprzętu. Teraz zaś podobną ścieżką ruszyli z "Legends of Kingdom Rush", które ma się pojawić na Steamie już w tym roku i można ją już dodać do listy życzeń.

legends of kingdom rush na steamie

Graczom ponownie przyjdzie zmierzyć się z wielkim zagrożeniem, które tym razem zjawia się z innego świata. Teraz jednak przyjdzie nam to zrobić w innej konwencji. Mianowicie ma to być taktyczna gra turowa z elementami roguelike. W ramach tego przyjdzie nam posmakować zupełnie innego niż dotąd doświadczenia u boku wybranych przez nas największych bohaterów tego świata.

legends of kingdom rush na steamie

Kluczowe elementami produkcji są:

  • Unikalna walka w systemie turowym – walki toczą cię na heksoidalnej mapie, nadając nowy wymiar starciom.
  • Ponad 100 wydarzeń narracyjnych – których gracze doświadczą podczas walk w bujnych lasach, surowych górach i zdewastowanych pustkowiach.
  • 6 Legendarnych Bohaterów – święty paladyn, mroczny zabójca, zły demon, czarownica voodoo, obrońca lasu i elfi mściciel będą czekać na rozkazy.
  • 12 towarzyszy – każdy z różnymi umiejętnościami i mocami, nie zawahają się walczyć u boku gracza. Przebijający wrogów Ranger, rzucająca klątwy Czarodziejka, blokujący ciosy Rycerz, Barbarzyńca czujący się w wirze walki jak w domu, a nawet wywołujący chaos Bombardier. Wszyscy gotowi do boju.
  • Każdą z przygód można rozegrać na wiele sposobów!
  • Ponad 80 osiągnięć do odblokowania.
  • Tryb areny: gracze mogą rywalizować ze znajomymi, aby dostać się na szczyt tabeli liderów, pokonując codzienne wyzwania.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...