posiadlosc
Krakow Game Fusion 2011

Informacja prasowa

Godzina 23:59 dnia 12 kwietnia nie bez powodu zostaje wymieniona na samym początku – jest to ostateczny termin, aby nabyć akredytację poprzez Internet oraz zapewnić sobie miejsce noclegowe w szkole. Oczywiście jest także możliwość zakupienia wejściówek każdego dnia trwania Festiwalu Krakow Game Fusion 2011 w oznaczonych miejscach, ale jeśli nie chcesz czekać w kolejkach, zamów akredytację teraz!

Nowości w programie coraz więcej! Na początek Bloki Gier Planszowych i Karcianych

Wszystkich pasjonatów gier zapraszamy do zapoznania się z The Spoils – najlepszym i najzabawniejszym tytułem wśród gier karcianych. Na naszym stoisku specjalnie dla Was obecne będą osoby, które pokażą dlaczego warto poświęcić temu tytułowi choć chwilkę uwagi. I to wszystko za darmo!

Ponadto zapraszamy na prelekcję pod tytułem „Chwila z The Spoils, czyli lepsze od Magica”.

Z radością informujemy, że dołączyło do nas również wydawnictwo Kuźnia Gier wraz ze swoim steampunkowym systemem Wolsung i grą Kingpin!

Kingpin to szybka, nielosowa gra dla dwa dwóch graczy w klimacie Sin City. Jako Kingpin (szef półświatka) prowadzisz jedną z 4 mafii do zwycięstwa, inicjując strzelaniny i zajmując kolejne pola.

W programie znajdzie się nauka gry prowadzona przez jej autorów oraz turniej z nagrodami.

Poznanie zasad nie powinno zabrać więcej niż 15 minut, a jedna rozgrywka trwa około pół godziny. Dla chętnych uczestników udostępnimy egzemplarze do potrenowania (również w Games Roomie). Przewidziana jest także możliwość zagrania z samymi autorami.

Przez cały czas będziecie mogli nabyć gry tego wydawnictwa, wziąć udział w loterii bądź porozmawiać z twórcami gier. Ponadto wysłuchacie prelekcji o systemie Wolsung, najpierw dla początkujących, a potem dla zaawansowanych graczy.

Natomiast w sali wydawnictwa Portal będziecie mogli poczuć klimat zimnej wojny w grze: „Cold City czyli Berlin, szpiedzy i nazistowskie eksperymenty” bądź „Otto Skorzeny- najlepszy komandos Hitlera”.

Krakow Game Fusion 2011

Informacja prasowa

W bloku literatury systematycznie pojawiają się kolejni znani pisarze – na festiwalu spotkacie m.in. Jakuba Ćwieka, Pawła Ciećwierza, Andrzeja Zimniaka, Wita Szostaka, Andrzeja Ziemiańskiego oraz Jacka Komudę. Będziecie mieli możliwość wysłuchania różnorodnych prelekcji. Wśród licznych tematów znajdują się takie jak : „Bimber, alchemia i sztuczne życie, czyli chemia w służbie fantastyki” , „Kły i kiełki, czyli skąd się wziął wampir w tekstach kultury i co się z nim potem stało”, „Realizm w fantastyce na podstawie dzieł Lovecrafta”, czy też ”Czarne charaktery fantastyki – co sprawia, że tak nas fascynują?”.

Zapewnimy Wam również mnóstwo atrakcji związanych z grami – elektronicznymi, karcianymi czy bitewnymi. Zapraszamy na turnieje Magic The Gathering, Warhammer 40 000, Infinity i Neuroshimy HEX oraz do wzięcia udziału w Mistrzostwach Południowej Polski i Mistrzostwach Krakowa w systemie gier bitewnych Warmachine/HOrde. Natomiast dla miłośników gier planszowych zostanie przeznaczony specjalny Games Room. Jednym z punktów programu będzie też pokaz profesjonalnego malowania figurek.

Krakow Game Fusion 2011

Krakow Game Fusion 2011 – pierwsze informacje

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

krakow game fusion 2011, konwent

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pragnie zaprosić wszystkich fanów gier i fantastyki na ogólnopolski festiwal Krakow Game Fusion!

W dniach 15-17 kwietnia 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie będzie można m.in. uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi pisarzami, wysłuchać interesujących prelekcji, zabrać głos na panelach dyskusyjnych czy wziąć udział w ciekawych warsztatach i wielu konkursach. W programie nie zabraknie turniejów gier komputerowych, planszowych czy karcianych oraz różnorodnych wystaw i widowiskowych pokazów walk.

Nie zmarnuj takiej okazji i przyjedź na Krakow Game Fusion! Szczegółowy plan konwentu wkrótce na naszej stronie internetowej.

  • 1 strona
Wczytywanie...