Konkurs z Prószyńskim! Wygraj Piekło Pocztowe!

Nagrodą w konkursie są książki "Piekło pocztowe" w ilości sztuk: 3. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.

 

Zadaniem uczestnika jest zidentyfikowanie pięciu istot ze Świata Dysku.

  1. Są jednymi z najlepszych myślicieli w Świecie Dysku (zaraz po wielbłądach) pod warunkiem, że znajdują się w odpowiednio chłodnym miejscu. Ich cechą charakterystyczną są diamentowe zęby.
  2. Mogą pracować praktycznie bez przerwy, a mimo to biorą jeden dzień wolnego w tygodniu na 'swoje sprawy'. Wszystkie Słowa W Ich Wypowiedziach Są Pisane Wielkimi Literami.
  3. Mimo że ludzie zazwyczaj ich unikają, to jeden z nich pracuje w Straży w AnkhMorpork i jego praca jest bardzo pożyteczna. Jest to możliwe dzięki pewnej wstążce, którą zawsze nosi w widocznym miejscu.
  4. Kolejny strażnik. Można go określić mianem oka na niebie. Mimo swojego niewielkiego wzrostu jest reprezentantem jednej z najbardziej szalonych i nieustępliwych ras w prozie Pratchetta.
  5. Stworzony przez magów jako pomoc w rzucaniu zaklęć. Tak naprawdę obecnie wydaje się żyć własnym życiem i nawet Myślak nie do końca rozumie na jakiej zasadzie działa. Mrówki jednak są na pewno ważnym jego elementem.

Zgłoszenia należy wysyłać na maila: konkurs@gameexe.pl. Nie zapomnij dołączyć pracy oraz podać swoich danych adresowych!

 

Konkurs trwał od: 22 września 2008 do: 29 września 2008. Ogłoszenie wyników: 30 września 2008 Konkurs został zakończony.

×

Zwycięzcy

  • Grzegorz Dz. z Gowina
  • Piotr Ś.i z Legionowa
  • Ewa M. z Rybnika
Wczytywanie...