outpost

Upadli - dwie części do wygrania!

Nagrodami w konkursie są książki "Nefilim" oraz książki "Lewiatan" w ilości sztuk: 3. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Jaguar.

 

Zadaniem uczestnika jest wymyślenie i scharakteryzowanie w dwóch/trzech zdaniach trzech zabawnych umiejętności, którymi powinien odznaczać się każdy szanujący się Nefilim (pół anioł-pół człowiek), na zasadzie: nazwa + stosowny opis.

Zgłoszenia należy wysyłać na maila: konkurs@gameexe.pl. Nie zapomnij dołączyć pracy oraz podać swoich danych adresowych!

 

Konkurs trwał od: 11 grudnia 2010 do: 31 grudnia 2010. Ogłoszenie wyników: 9 stycznia 2011 Konkurs został zakończony.

×

Zwycięzcy

 • Agata G. z Krakowa za pracę:

  Każdy porządny Nefilim charakteryzuje się trzema cechami:

  odwracanie kota ogonem - gdy zatriumfuje w nim człowiecza natura do przeinaczania faktów na własną korzyść,

  rozwijanie i zwijanie skrzydeł w 1 milionową sekundy - by oko zwykłego śmiertelnika nigdy się nie zorientowało, że je ma,

  umiejętność szybkiej transformacji w myszkę, by w razie konieczności móc siąść cicho pod miotłą i nie zdradzić swojej tożsamości.

 • Oliwia H. z Hanny za pracę:

  Każdy szanujący się Nefilim powinien:

  - Umieć przemieniać się w komara - było by to bardzo praktyczne. Kiedy trzeba podkraść się do kogoś żeby coś podsłuchać, Nefilim poprostu zamienia się w komara i nikt nie podejrzewa go o podsłuchiwanie.

  - Znać rytuały godowe wszystkich zwierząt - Nefilim mógłby przywołać do siebie wszystkie zwierzęta. Na przykład gdyby utkną w lesie, sam i bardzo głody wzywa sobie np. dzika i ma obiadek.

  - Rozpalać wzrokiem ogień - przydatne m.in. do pieczenia upolowanego mięsa (patrz wyżej). Niezmiernie użyteczne gdy trzeba pozbyć się niechcianych zwłok.

 • Łukasz B. z Koszalina za pracę:

  "Pokaż mi co nosisz, a powiem kim jesteś" - Nefilim, dzięki swemu "wewnętrznemu wejrzeniu" może zobaczyć jaką bieliznę nosi cel. Czasem drapieżna, czerwona, koronkowa bielizna może ostrzec przed potencjalnym przeciwnikiem.

  "Bezdenny Łeb" - umiejętność pozwalająca wciągu jednego wieczoru w barze wlać w gardło nieskończoną ilość alkoholu bez skutku upojenia alkoholowego. Negatywny skutek użycia tej umiejętności objawia się dnia następnego w postaci kaca o mocy tak wielkiej niczym wybuch atomowy...

  "Zmiana Powierzchowości" - mówiąc wprost - Nefilim może zmienić swoją płeć. Przy przemianie następuje tylko fizyczna przemiana, z zachowaniem stanu psychicznego. Głupio by było, gdyby Aaron wtargnął do damskiej przebieralni... tak "przypadkiem"...

Wczytywanie...