Koło czasu

Oficjalny trailer Koła Czasu od Amazonu

Dodał: , · Komentarzy: 0
koło czasu,wheel of time

"Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą." Premiera "Koła Czasu" od Amazonu tuż za pasem, nic więc dziwnego, że Jeff Bezos bombarduje nas kolejnymi trailerami swojego najnowszego dzieła. A co znajdziemy w oficjalnym trailerze? Inicjację Moiraine, wizytę w Shadar Logoth, najazd Seanchanów i wiele, wiele innych. Nic tylko brać i oglądać. A czy wy czytaliście "Koło Czasu" lub macie zamiar oglądać serial?

Koło czasu

Teaser trailer Koła Czasu od Amazonu

Dodał: , · Komentarzy: 1

Gdy dwa lata temu pisałem newsa o rozpoczęciu prac na ekranizacją "Koła Czasu" Roberta Jordana nie spodziewałem się, że tak szybko będę pisał wiadomość o premierze. Albo, że do tej premiery w ogóle dojdzie. Już od 19 listopada bieżącego roku będziemy mogli śledzić przygody Randa al'Thora i jego przyjaciół na Amazon Prime. W trailerze zaś znajdziecie szybkie przedstawienie głównych bohaterów historii zaś z urywkami historii świata. Muszę przyznać, że niektóre krajobrazy wyglądają niezwykle pięknie.

wheel of time,koło czasu
Koło czasu
uta briesewitz

Znana niemiecka reżyserka mająca na koncie pracę przy takich produkcjach jak "Czysta Krew", "Iron Fist" i "Westworld" zajmie się realizacją dwóch pierwszych odcinków "Koła Czasu", adaptacji niezwykle popularnego i jeszcze bardziej dłuższego cyklu książek Roberta Jordana.

Serial będzie dostępny na usłudze Amazon Prime Video w ponad 200 krajach, a długość odcinków będzie wynosiła jedną godzinę. Za produkcje odpowiadają Amazon Studios i Sony Pictures Television , zaś scenarzystą jest Rafe Judkins ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Chuck"). Oprócz niego w obsadzie produkcyjnej znajdują się Darren Lemke, Ted Field, Larry Mondragon, Rick Selvage i Mike Weber, oraz wdowa po Robercie Jordanie, Harriet McDougal pomagająca przy konsultacjach.

  • 1 strona
Wczytywanie...