Klątwa burzy w sprzedaży na początku października

1 minuta czytania

Nieco ponad rok czekania, ale zaraz po wakacjach fani Mercedes Thompson będą mogli przeczytać w ojczystym języku już jedenasty tom przygód swojej ulubionej bohaterki. Jak donosi Fabryka Słów, "Klątwa burzy" trafi do sprzedaży już na początku października.

klątwa burzy

Od bliska trzech lat czytelnicy nad Wisłą mogą śledzić losy Mercedes Thompson, czyli z pozoru zwykłej pani mechanik, która w istocie jest zmiennokształtną. Podczas kolejnych tomów mogliśmy oglądać perypetie bohaterki, za co odpowiada Fabryka Słów. Wydawca poinformował właśnie, że ostatni powstały tom, czyli "Storm Cursed", doczekał się polskiego przekładu i trafi do sprzedaży już 2 października tego roku.

Dokładny opis wydawcy znajdziecie w naszym dziale książkowym, gdzie możecie także zobaczyć lekko odświeżoną okładkę, będącą kopią oryginalnego wydania. Za przyjemność z lektury jedenastego tomu w języku polskim będziemy musieli zapłacić 44,90 PLN.

Komentarze

0
·
„Klątwa burzy” to już jedenasty tom przygód Mercy Thompson – mechanik zmieniającej się w kojota oraz żony alfy stada wilkołaków z Tri-Cities.
Tym razem na szalę rzucony zostaje pokój pomiędzy ludźmi i Nieludźmi, a jakby problemów było mało, praktykujące czarną magię wiedźmy o bardzo brutalnych skłonnościach postanawiają odwiedzić miasto i jego okolice.
Patricia Briggs, jak to ma w zwyczaju, nie pozwala Czytelnikowi nudzić się podczas lektury. Już od pierwszych stron wkraczamy w świat dynamicznej akcji i magii. Znani i lubiani bohaterowie mają w tej odsłonie ręce pełne roboty, gdyż niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Nawet pod dachem własnego domu Mercy nie może czuć się bezpieczna. Nie brakuje wzruszeń, walk, ale też śmiechu.
„Klątwa burzy” pełnia jest niespodzianek, szybkich zwrotów akcji oraz ciekawych bohaterów. Stado wilkołaków musi zmierzyć się nie tylko z nowym wrogiem, lecz również ze zdradą kogoś, komu ufali od lat.
Patricia Briggs wie, jak zapewnić Czytelnikowi dobrą zabawę, a ja już nie mogę się doczekać, co też nowego spotka Mercy w kolejnym tomie i w jakie kłopoty wpakuje się tym razem.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...