Karos Online

Jak by tu przyciągnąć graczy...

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przypominamy, że 9 kwietnia gra Karos Online rozpoczyna nowy dział w swoim życiu, o czym pisaliśmy w tym newsie. Jak wspominaliśmy, w grze zostanie otwarty nowy sklep z ekwipunkiem dla graczy i udało nam się dowiedzieć, co będzie się w nim znajdować. Niektóre z nowych przedmiotów to między innymi: Kamienie Ochrony, zapobiegające utracie ekwipunku podczas nieudanego rzucania czaru, Kapsuły Ochrony, zapobiegające utracie ekwipunku w razie śmierci, Anioły Ochrony, zapobiegające utracie doświadczenia w razie śmierci oraz Tabletki Wskrzeszenia, umożliwiające przywrócenie do życia na miejscu (osobiście nie gram w Karos Online i nie wiem, czy chcę, teraz gra wydaję mi się nader brutalna, patrząc na ilość oferowanych ochron).

Jak wspominaliśmy, na otwarcie nowego serwera przygotowanych zostało wiele atrakcji i doszły nas słuchy głoszące, że za pokonanie niektórych potworków zdobyć będzie można zazwyczaj niedostępne, unikalne przedmioty. W takim razie, mieczyk w rękę i do boju 9 kwietnia!

Karos Online

Zacznijmy od nowa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Poprawki, udoskonalenia i ostatnie pociągnięcia tuszem... Nie oszukujmy się, przecież chodzi tylko o popularność. Nawet w darmowych grach typu Karos Online (a może w szczególności?). W piątek, 5 kwietnia, gra się zamknie – no może nie dosłownie, zostanie zamknięta, aby przygotować ją do ponownego ruszenia 4 dni później, czyli 9 kwietnia.

Po udanych testach beta, NHN zapowiada 'komercyjne odrodzenie gry', które polegać ma na dodaniu dodatkowego serwera, przebudowaniu oficjalnej strony gry i dodaniu nowego sklepiku z ekwipunkiem dla graczy (bo niby dla kogo innego?). Oficjalna strona gry ma również zniknąć na krótki czas, aby pojawić się później zza zasłony dymu w nowym przebraniu. Czy mamy się czego obawiać? Nie wiadomo, bo choć zapowiada się wspaniale i NHN ciągle powtarza, że będzie kontynuować ciężką pracę nad udoskonalaniem gry, to... No właśnie, nigdy nie wiadomo. Istnieje zawsze ryzyko, że gra zmieni się kompletnie i skieruje bardziej na tłumy, niż na najwierniejszych fanów. O tym jednak nie teraz nam myśleć najwidoczniej, bo dla prawdziwych, takich sztucznych pewnie też, maniaków gry, którzy nie wyobrażają sobie przeżycia 4 dni bez niej zorganizowano parę konkursów dla zabicia czasu: za logowanie na stronę automatycznie zostaniemy dołączeni do losowania nagród, które nie zostały ujawnione. Na forum podzielić możemy się śmiesznymi/tragicznymi/jakimi-tam-chcemy historiami dotyczącymi naszych przygód w grze i wygrać: 5 minut sławy i może coś ekstra...

Karos Online

Karos Online – Nowy obszar!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Karos Online znów stara się umilić graczom czas. Do gry został dodany nowy obszar Bhalasong, a maksymalny poziom, jaki można osiągnąć, został zwiększony do 60. Dodana również została opcja specjalizacji w drugiej klasie i dwa nowe lochy.

Poniżej znajduje się parę grafik z nowego obszaru.

wioska, karos online, update feb 10 łąka, karos online, update feb 10
Karos Online

Karos Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawił się nowy trailer Karos Online pokazujący głównie różne style walki w grze. Jest fajnie, magicznie, mrocznie i elfo-podobne stwory jak zwykle wymiatają. Oficjalna strona Karos Online znajduje się tutaj.

Karos Online

Prezenty w Karos Online!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Kolejny weekend zamkniętej bety Karos Online będzie obfitował w nagrody! Za samo dołączenie do bety gracz otrzyma los na loterii. Co 30 minut jedna szczęśliwa osoba będzie wybierana z puli i nagradzana 30 Potions of Rejuvenation, które przywracają manę i zdrowie naraz. Dodatkowe losy będą wypadały z potworów, więc eliminujcie ich ile wlezie. To jeszcze nie wszystko!

Za zabijanie bossów gracz będzie mógł wygrać kolejne nagrody, w tym wspomnianymi punktami, a także miksturami siły, a nawet Złotym Wilkiem (mountem). Autentyczne beta-testowanie i szukanie błędów także będzie nagradzane punktami. Nagrody czekają! Aby dołączyć do bety, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie produkcji.

Karos Online

Zamknięta beta Karos Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Znamy datę kolejnego beta-weekendu gry Karos Online. Wydarzenie zacznie się w piątek 23 października, a zakończy się w niedzielę 25 października. NHN informuje, że do gry wprowadzono bardzo wiele poprawek, głównie do systemu zabijania innych graczy, który został wręcz storpedowany negatywnymi opiniami. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w najbliższym beta-teście gracze będą mogli zdobyć 35 poziom oraz eksplorować obszar zwany Peltrok. Otrzymają także nowe klasy postaci: Blader (walczący broniami dwuręcznymi), Rogue (walka dwiema broniami), Bowmistress (łuczniczka) oraz niezapowiedzianego wcześniej Mystica.

W celu zapisania się na zamkniętą betę oraz po więcej informacji o grze zapraszamy na oficjalną stronę produkcji.

Karos Online

Kolejny beta-weekend w Karos Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejny beta-weekend gry Karos Online zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejne informacje. Tworząca grę firma NHN podała, że obszar testowy powiększy się o nowy region – Peltrok. Gracze znajdą tam między innymi starożytne ruiny oraz gigantyczne miasto handlowe, w którym kupcy wszelkiej maści sprzedają swoje towary. Poniżej prezentujemy dwa screenshoty z tychże lokacji. Więcej informacji o grze oraz rejestrację do zamkniętej bety znajdziecie pod tym adresem.

Karos Online Karos Online
Karos Online

Święte mounty w Karos Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ujawniono nowe informacje o nadchodzącej grze MMO – Karos Online. Po Flettcie, rzemiośle i PvP otrzymaliśmy więcej informacji o wierzchowcach (mountach). Poniżej prezentujemy wam screenshoty dwóch z nich, Wilka i Smoka:

Karos OnlineKaros Online

Wierzchowce przywołuje się za pomocą specjalnego naramiennika, który możemy kupić lub zdobyć jako nagrodę. Gracze będą mieli możliwość dwukrotnego ulepszenia swoich mountów, dzięki czemu będą wyglądały potężniej i będą szybsze. Więcej informacji jak zwykle znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji.

Karos Online

Górnictwo i rybołówstwo w Karos Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

NHN opublikowało więcej informacji o swojej najnowszej produkcji MMO: Karos Online. Najważniejszą z nich jest ciepłe przyjęcie przez beta testerów i ich liczne sugestie oraz propozycje, które zostały zebrane i będą wprowadzane do gry.

Oprócz tego pojawiło się więcej informacji o dwóch ważnych aktywnościach w grze – górnictwie i rybołówstwie. Gracze uzbrojeni w kilofy i wędki będą mogli pozyskiwać cenne materiały, które będą mogli sprzedać lub użyć do tworzenia przedmiotów w grze. Więcej informacji o Karos Online znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji.

Wczytywanie...