Wilkołak nowym podwładnym w Iratus: Lord of the Dead

1 minuta czytania

iratus,iratus: lord of the dead

"Iratus: Lord of the Dead" to turowa, taktyczna gra cRPG typu roguelike osadzona w świecie mrocznego fantasy. Walczysz w niej po stronie sił ciemności, wcielając się w tytułowego nekromantę Iratusa, który był uwięziony przez tysiące lat, lecz niedawno został uwolniony. Ze szczątków ciał, kości i innych pozostałości swoich ofiar Iratus wskrzesza armię poddanych mu potworów, z którymi przemierza najgłębsze lochy w poszukiwaniu odwetu.

W najnowszej darmowej aktualizacji twórcy dodali nowego podwładnego – wilkołaka, który został stworzony na podstawie próśb społeczności graczy na rocznicę premiery produkcji. Poza ostrymi pazurami i potężnymi kłami potrafi głośno zawyć, dzięki czemu sprzymierzeńcom zwiększa się szczęście oraz moc obrażeń krytycznych. W pełnię księżyca likantrop osiąga szczyt potęgi i szybkości.

wilkołak

Ponadto na osoby posiadające DLC "Supporter Pack" czeka Ilustrowany Poradnik Taktyki. Zawiera on około 400 stron podzielonych na cztery rozdziały. Aby się do niego dostać, wystarczy kliknąć "Play" na stronie Iratusa w bibliotece, a następnie wybrać "Bonus Content", co otworzy odpowiedni folder z poradnikiem pdf. po angielsku, rosyjsku i chińsku.

iratus,iratus: lord of the dead

Do jutra trwa też wyprzedaż – podstawową wersję gry można kupić z 55% rabatem, DLC "Supporter Pack" 20% rabatem, DLC "Wrath of the Necromancer" z 34% rabatem, a Iratus Necromancer Edition z 10% rabatem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...