riese

Inne » Newsy

Inne

Might & Magic: Raiders – Hack'n'slash w świecie Might & Magic

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: czwartek, 16 sierpnia 2012

Nową grą z cyklu "Might & Magic" jest darmowy hack'n'slash! Ubisoft zapowiedział tę produkcję na gamescom.

Czy ktoś podejrzewał, że to hack'n'slash w modelu F2P z mikropłatnościami będzie kolejną odsłoną "Might & Magic"? Jeśli tak to może mienić się mianem jasnowidza.

Gracz będzie miał do wyboru cztery klasy i jego zadaniem będzie uratowanie Ashanu przed nadciągającym zagrożeniem. Ważną rolę w fabule odegrają tajemnicze kryształy żywiołów, a akcja będzie rozgrywała się w czasach wojny smoków i te stwory także będą ostoją historii.

Dobrym pomysłem jest uwzględnienie w grze trybu kooperacji. Twórcy uważają, iż drużyna lepiej się sprawdzi w różnorodnych zmaganiach niż pojedynczy bohater. Można liczyć też na duże ilości uzbrojenia i różnych zdolności oraz czarów, których używanie ma być intuicyjne. Mechanika gry będzie właśnie na tym się opierała, bo współczynniki nie odegrają w niej głównej roli.

Jak można zauważyć na powyższym zwiastunie gry w wersji alfa, będzie kolorowo. Czy taka stylistyka będzie pasowała, zależy od gustu. Premiera "Might & Magic: Raiders" w przyszłym roku.

Komentarze

Sosna · czwartek, 16 sierpnia 2012, 13:17
0
Gra na pierwszy rzut oka prezentuje się słabo, graficznie nie powala. Ale tak to już jest, że jak chce wypuścić jakąś przeciętną produkcję na szybko to robi h&s'a.
Gość_Pinatu* · czwartek, 16 sierpnia 2012, 13:20
0
Szkoda że prawie każdy legendarny tytuł, zamiast pełnoprawnych kontynuacji (mogących dotrzymać kroku pierwowzorowi) ląduje jako jako sieciówka, która na dodatek niewiele będzie mieć z oryginału czerpiąc jedynie z tego że tytuł jest znany. Ile to już legendarnych gier w tym roku zapowiedzieli jako powrót ale tylko w sieci ?? Szkoda rozmieniana marki na drobne. Przez piewsze kilka tygodni z ciekawości ludzie w to pograją, twórcy trochę kasy zbiją, a za pół roku przejdą na tryb free to play by utrzymać spadającą liczbę graczy. Nie wróżę dobrze żadnej z gier, które kiedyś były świetnymi grami dla graczy ceniących to co w nich najlepsze - grywalność.
Lionel · czwartek, 16 sierpnia 2012, 14:39
0
Nie z tą cukierkową grafiką!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...