Inne » Newsy

Inne

Level-5 zamierza stworzyć RPG-a z otwartym światem

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Studio Level-5, które ma na swoim koncie między innymi "White Knight Chronicles" oraz "Professor Layton", zamierza stworzyć RPG-a z otwartym światem.

level 5

Wcześniej developerzy z Level-5 nie zajmowali się tworzeniem gier, skupiających się na eksploracji świata, lecz na fabule. Teraz są gotowi na coś innego. Ich kolejna produkcja ma przypominać "Skyrima" i "Dragon’s Dogmę", bo to one stawiają właśnie na otwarty świat. Warto dodać, że kiedyś pracowali nad grą MMORPG, rozgrywającą się w otwartym świecie – nazywała się "True Fantasy Live Online" i niestety została odwołana.

Na razie są to jedynie plany i trudno oczekiwać tego, że nowa gra studia Level-5 będzie udaną produkcją. Zobaczymy, jak sprawa dalej się rozwinie, ale ja nie robię sobie złudnych nadziei – ten projekt może się nie udać, bo twórcy nie mają doświadczenia w pozycjach z otwartym światem – w przeciwieństwie do Bethesdy.

Komentarze

Lionel · poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 12:41
0
Jakoś nie przepadam za otwartymi światami. Wolę niezłą fabułę niż chodzenie po dolinach i walkę z wrogiem. Nie mogłem ogarnąć "Morrowind", bo była za duża dowolność. Jestem jednak niedzielnym graczem i nie mam czasu na godzinne hasanie po łąkach.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...