wampir_maskarada

Inne Sfery 2010 – rezerwacja, noclegi, akredytacja

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Ostatni weekend września zbliża się wielkimi krokami, czas dostarczyć trochę konkretów o noclegach i akredytacji.

Na Innych Sferach oferujemy możliwość wyboru noclegu. Miejsce w salach sypialnych, przez cały czas trwania konwentu, kosztuje 10 złotych. Na terenie obiektu znajdą się prysznice i łazienki. Bardziej wymagającym proponujemy 2 i 3-osobowy pokoje w Akademiku Arka wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Pokoje znajdują w się modułach 10-osobowych (dwie dwójki, dwie trójki) z łazienką i toaletą. Cena za dobę wynosi 34 zł + 7% VAT dla osób bez legitymacji studenckiej oraz 30 zł dla osób posiadających legitymację studencką.

Akademik mieści się 2 przystanki tramwajowe/autobusowe od Ośrodka Działań Twórczych Światowid. Na piechotę ta droga zajmuje około 15 min.

Miejsca w akademiku należy zarezerwować do 14 września. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres rezerwacja.is@gmail.com.

inne sfery, mapa

Ponadto przypominamy o możliwości przedpłat za akredytację. Promocyjna cena trzydniowej wejściówki wynosi 10 złotych. Przedpłat można dokonywać do 17 września na konto:

Stowarzyszenie “Wielosfer”
ul. Rogowska 138/27 54-440 Wrocław
Konto Bankowe: Lucas Bank
12 1940 1076 3008 6643 0000 0000

Mamy również przyjemność poinformować, że na Innych Sferach odbywać się będą testy systemu rejestracji uczestników, leżącego u podstaw Nomad Club – inicjatywy mającej przenieść konwenty w XXI wiek. Zachęcamy do odwiedzenia nomadclub.pl.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...